Trzech uczniów klasy IVTB, pod opieką nauczyciela Tomasza Świderskiego, wzięło udział w drugim etapie ogólnopolskiej olimpiady wiedzy o procesie inwestycyjno-budowlanym.

W kwalifikacjach okręgowych brało udział łącznie 226 uczniów z całej Polski. Do ostatniego etapu, czyli ogólnopolskiego dostało się 31 uczniów z całego kraju, z czego trzech z naszej szkoły. Są to: Sebastian Kurek, Filip Przybysz oraz Hubert Winek.

Uczniowie ci stając się finalistami jednocześnie uzyskali prawo zwolnienia z postępowania kwalifikacyjnego na studia w Politechnice Lubelskiej i Politechnice Białostockiej.

Wszystkim uczniom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w finale olimpiady, który odbędzie się 26 kwietnia w Stalowej Woli.