Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Jadwigi Krawczyk, naszej wieloletniej Pani Sekretarki.

Różaniec w intencji Zmarłej w sobotę o godz. 18 w kaplicy u Broniszewskiego. Uroczystości pogrzebowe w poniedziałek 30 stycznia w kościele w Górznie: różaniec w kościele o godz. 13, Msza Święta pogrzebowa o godz. 14.

W dniu 17 stycznia 2023 roku uczniowie klas I i II wraz z opiekunami: Marzeną Mikulską, Katarzyną Pyzą i Andżeliką Papiewską wzięli udział w wycieczce do Warszawy.

Swój pobyt zaczęli od wizyty w Sejmie RP. Trasa zwiedzania rozpoczęła się w Centrum dla Zwiedzających (budynek S) i obejmowała przejście podziemnym korytarzem, gdzie zaprezentowana była wystawa dotycząca sejmowania w okresie I Rzeczpospolitej, a także makieta współczesnego kompleksu budynków sejmowych. Następnie uczniowie odwiedzili Salę Posiedzeń Sejmu oraz wysłuchali krótkiej prelekcji dotyczącej historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję Lidla "Szkoły pełne talentów" i wrzucali do naszych skrzynek , rejestrowali się  lub dostarczali w inny sposób otrzymane za zakupy kupony.

Udało się uzbierać 1156  talenciaków.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim klasom i wychowawcom , którzy - okazując dobrą wolę, życzliwość i troskę o bliźnich –pomogli przygotować paczki dla dzieci ze Świetlicy Przystań w Garwolinie.

Udało nam się przygotować  paczki ,które dały radość dzieci ze świetlicy  w Rębkowie. Ponieważ wasza ofiarność okazała się większa niż przypuszczaliśmy przygotowane zostały również  i przekazane paczki  dla młodzieży z Krajowego Ośrodka Psychiatrii Dziecięcej w Garwolinie.