19 kwietnia w Parku Trampolin w Warszawie odbył się etap okręgowy XXXI edycji Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką, podczas którego laureaci wyłonieni w etapach rejonowych zmierzyli się z testem z zakresu zdrowego stylu życia. Olimpiada Zdrowia PCK z Biedronką to nie tylko testy. To także akcje prozdrowotne prowadzone w lokalnych społecznościach oraz propagowanie wiedzy dotyczącej promocji zdrowia. Oceniane były wszystkie te elementy.

Nasz rejon reprezentowała Oliwia Wiśnioch uczennica klasy  IV technik żywienia i usług gastronomicznych , która zajęła 9. miejsce. Serdecznie gratulujemy Oliwii i dziękujemy  za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz regionu.

 Jednocześnie serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie wspaniałej akcji prozdrowotnej Od małego do zdrowego człowieka dla dzieci z regionu powiatu garwolińskiego.