W ramach podsumowania  szkolnego konkursu frekwencyjnego za rok szkolny 2020/2021  zostali nagrodzeni  uczniowie ze 100% , wzorową frekwencją oraz klasy z najwyższą średnią roczną  frekwencją.

Za zajęcie I miejsca klasa III TUF na podbudowie gimnazjum wraz z kilkuosobową grupą uczniów ze 100% frekwencją w dniu 04.11.2021r. pojechała wraz z opiekunami na wycieczkę do malowniczego Kazimierza Dolnego nad Wisłą.  Opiekunami młodzieży były panie Kamila Lis- wychowawca klasy III TUF G i p. A. Zawada pedagog szkolny. Na wyjeździe dopisywała wszystkim nie tylko piękna pogoda, ale także radość ze wspólnie spędzonego czasu w okolicach urokliwego Kazimierza. Młodzież zwiedziła najpiękniejszy z kazimierskich wąwozów- Korzeniowy Dół, zabytki Rynku i okolic. Z całego pobytu w Kazimierzu zostało kilka fotek i mnóstwo pozytywnych wrażeń, którymi uczestnicy wycieczki dzielili się, żałując jedynie, że musieli tak szybko wracać do domu.

Uczniowie obecnych klas II TI na podbudowie szkoły podstawowej za zajecie II miejsca oraz obecnej II TB na podbudowie szkoły podstawowej za zajęcie III miejsca w konkursie, swe nagrody ,,skonsumowały” w pizzerii Pepperoni na
ul. Mazowieckiej w Garwolinie. Im także dopisywał  nie tylko apetyt, ale i dobry humor.

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nagrody zostały ufundowane z wpłat na Radę Rodziców za co bardzo dziękujemy. Zachęcamy do rywalizacji
w konkursie w obecnym roku szkolnym jednocześnie życząc uczniom  dużo zdrowia i motywacji.

Tekst: A. Zawada