28 kwietnia uroczyście pożegnaliśmy maturzystów z naszej szkoły. Był to czas  podsumowania ich osiągnięć, także dotyczących frekwencji. W szkolnym konkursie frekwencyjnym zostali wytypowani najlepsi.

Najwyższą średnią roczną frekwencję 88,02% wypracowała klasa IV w zawodzie technik usług fryzjerskich. Nie przekroczyła ona 90%, dlatego też uczniowie nie zostali nagrodzeni.

W tradycji podsumowań szkolnego konkursu frekwencyjnego należy także nagradzanie indywidualne uczniów, którzy osiągnęli 100%  oraz wzorową roczną frekwencję. Spośród uczniów tegorocznych klas maturalnych zostali wytypowani:

1. Mateusz Dziubak kl. IV TPS- 100% frekwencja
  2. Wiktoria Gniadek kl. IV TUF- wzorowa frekwencja
  3. Jan Pawełek kl. IV TI - wzorowa frekwencja
  4. Kamil Guba kl. IV TPS- wzorowa frekwencja
  5. Piotr Zalewski kl. IV TI- wzorowa frekwencja
  6. Aleksandra Sabat kl. IV TUF- wzorowa frekwencja
  7. Jakub Kęsik kl. IV TI- wzorowa frekwencja
  8. Magdalena Majewska kl. IV TUF- wzorowa frekwencja
  9. Natalia Staros kl. IV TUF- wzorowa frekwencja
  10. Krzysztof Łoskot kl. IV TE- wzorowa frekwencja
  11. Natalia Kaźmierczak kl. IV TUF- wzorowa frekwencja
  12. Kacper Kęsik kl. IV TI- wzorowa frekwencja
  13. Agata Kobus kl. IV TŻ i UG- wzorowa frekwencja

Za 100% oraz wzorową frekwencję uczniowie otrzymali dyplom i ( słodką) nagrodę, którą ufundowała Rada Rodziców naszej szkoły. Podwójną słodką niespodziankę i dyplom otrzymało dwóch uczniów za wzorową frekwencję w trakcie nauki szkolnej w technikum. Byli to: Mateusz Dziubak z kl. IV TPS i Piotr Zalewski z kl. IV TI.

Wszystkim absolwentom naszej szkoły życzymy sukcesów podczas zbliżających się egzaminów oraz udanego startu w dorosłym osobistym i zawodowym życiu.