29 kwietnia Technikum nr 2 w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki ukończyło 162 uczniów.
Wyniki klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2021/2022
Najlepszy uczeń klas czwartych technikum – Damian Sabak zawód: technik informatyk, średnia ocen – 5,75
Najlepsi uczniowie klas czwartych:
- Damian Sabak – technik informatyk (5,75),
- Szymon Dadas – technik elektryk (5,50),
- Bartosz Piłka – technik informatyk (5,27),
- Szymon Talarek – technik informatyk (5,25),
- Damian Poświata – technik budownictwa (5,21),
- Michał Połosak – technik informatyk (5,17),Marcin Zając – technik informatyk (5,17),
- Karol Trzpil – technik informatyk (5,08),
- Anna Karpisz – technik żywienia i usług gastronomicznych (4,92),
- Piotr Barbarczyk – technik żywienia i usług gastronomicznych (4,85),
- Jakub Zuchniak – technik informatyk (4,83), Krzysztof Żołądek – technik informatyk (4,83).
(38 uczniów ze średnią 4,00 i więcej)
Najlepsze klasy w roku szkolnym 2020/2021
- technik informatyk – średnia: 3,98
- technik żywienia i usług gastronomicznych – średnia: 3,63
- technik pojazdów samochodowych – średnia: 3,57
Wyniki klasyfikacji końcowej (4 lata nauki)
Najlepszy uczeń klasyfikacji końcowej:
Szymon Dadas – zawód: technik elektryk, średnia ocen – 5,43
Świadectwa ukończenia technikum z biało – czerwonym paskiem otrzymali:
- Anna Karpisz technik żywienia i usług gastronomicznych,
- Piotr Barbarczyk technik żywienia i usług gastronomicznych,
- Szymon Dadas technik elektryk,
- Bartosz Piłka technik informatyk,
- Michał Połosak technik informatyk,
- Damian Poświata technik budownictwa,
- Damian Sabak technik informatyk,
- Szymon Talarek technik infrormatyk,
- Karol Trzpil technik informatyk,
- Marcin Zając technik informatyk,
- Krzysztof Żołądek technik informatyk.
(44 uczniów ukończyło technikum ze średnią ocen 4,00 i więcej)
Najlepsze klasy w całym toku nauki
- technik informatyk – średnia: 4,04
- technik żywienia i usług gastronomicznych – średnia: 3,82
- technik pojazdów samochodowych – średnia: 3,58
W sesji styczeń – luty 2021 uczniowie klas czwartych zdawali egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie. Oto uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w swoich kwalifikacjach:
AU.26 – Projektowanie fryzur- Michałek Angelika i Trzeciak Aleksandra (technik usług fryzjerskich),
BD.30 – Organizacja i kontrola robót budowlanych oraz sporządzanie kosztorysów- Talarek Patrycja (technik budownictwa),
EE.09 – Programowanie, tworzenie i administrowanie stronami internetowymi i bazami danych- Połosak Michał (technik informatyk),
EE.26 – Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych- Dadas Szymon (technik elektryk),
MG.43 – Organizacja i prowadzenie procesu obsługi pojazdów samochodowych- Prządka Łukasz (technik pojazdów samochodowych),
TG.16 – Organizacja żywienia i usług gastronomicznych- Barbarczyk Piotr i Latuszek Dawid (technik żywienia i usług gastronomicznych0.
Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Dziękujemy.
GRATULUJEMY ABSOLWENTOM!!!!!!