Fryzjerstwo to pasja, ale nawet największa pasja wymaga treningów. W dobie zmieniającego się świata mody i stylu każdy fryzjer powinien rozwijać i poszukiwać swojej drogi we fryzjerstwie.

Pobudzając kreatywność wśród uczniów, pozwala to  nam  kształtować ich twórcze postawy w poszukiwaniu piękna i stylu  we fryzjerstwie. Uczniowie  poznają i rozwijają swój talent fryzjerski. Inspirację czerpali z tradycji i nowoczesności.

Udział w metamorfozach wymaga dużo odwagi ;właśnie takie silne ,niezależne i odważne są fryzury naszej młodzieży. To propozycje dla nowoczesnych przyszłych fryzjerów o silnym charakterze .W ten sposób realizujemy swoje plany ,wykorzystujemy każdą minutę życia sięgając po swoje pragnienie, realizując swoje marzenie. Nie boimy się zmian. Tylko one pozwalają podążyć za galopującym światem. W naszych metamorfozach będą te ,,zmiany’’ widoczne zarówno w formach, jak i kształtach. Fryzury są dynamiczne, pełne ruchu i objętości .Mają na celu podkreślenie wizerunku naszych modelek, które są eleganckie . Zaproponowane fryzury  charakteryzują się ciekawymi formami oraz wyszukanymi dodatkami  tworząc finezyjny wygląd całej stylizacji .

Fryzjerzy  –   Kinga Rębek kl. 4 TUF

Julia Rosłaniec kl.4TUF