O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Międzynarodowe Targi Poznańskie

W kwietniu, jak co roku Poznań i jego tereny Międzynarodowych Targów Poznańskich zamieniły się w motoryzacyjną stolicę Polski. Odbywały się tam największe i najważniejsze w tej części świata Targi Techniki Motoryzacyjnej i Motor Show 2018.

W najważniejszym spotkaniu branży technologii motoryzacyjnej, uczestniczyli również uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie, reprezentujących zawód: technik pojazdów samochodowych (klasa IV TPS, II TPS i  I TPS), mechanik pojazdów samochodowych (klasa II MPS i I MPS) oraz uczniowie z klasy 2 TE pod opieką nauczycieli: Dariusz Zegadło, Artur Zatyka, Dariusz Wiącek, Krzysztof Sikora i Piotr Mysiak.

Obecność naszych uczniów na tej imprezie, to doskonałe dla nich źródło wiedzy o nowościach w branży, nowych technologiach, a przede wszystkim o kierunku zmian, które zachodzą w całej branży motoryzacyjnej. Uczniowie mieli okazję zwiedzić stoiska przedstawiające ofertę wyposażenia techno-dydaktycznego do nauki zawodu, mogli zapoznać się z praktycznym wykorzystaniem narzędzi warsztatowych, bowiem prezentowane urządzenia były uruchamiane i demonstrowane w trakcie pracy.

Na równoległych targach Motor Show, najliczniej w Polsce odwiedzanej wystawie samochodów, motocykli, kamperów i trucków, uczniowie mogli zapoznać się z wszystkim tym co branża motoryzacyjna ma do zaoferowania zarówno w kwestii oferty samochodowej jak i zaplecza motoryzacji.

Mamy nadzieję, że poznane na targach nowości, zdobycie nowych doświadczeń staną się dla naszych uczniów inspiracją do dalszej nauki i znajdą zastosowanie w codziennej pracy.

 

 


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi:


Czwartek, 17 Styczenia 2019
imieniny: Marian, Jan, Antoni

Program Mobilność edukacyjna Program Erasmus Plus

Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
3,476,943 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.