Nazwisko i imięStopień awansuPrzedmiot główny /funkcjaPrzedmiot dodatkowy
Flaga Ewa dyplomowany dyrektor ekonomiczne, podstawy przedsiębiorczości
Rybak Grzegorz dyplomowany v-ce dyrektor j.ros,geografia
Wojciech Wawer kontraktowy v-ce dyrektor matematyka, informatyka, ekonomiczne
Antonik Maciej kontraktowy wychowanie fizyczne  
Barański Robert dyplomowany wychowanie fizyczne  
Bedełek Edyta dyplomowany j.polski  
Biernacka Małgorzata kontraktowy wychowawca świetlicy, nauczyciel wspomagający biologia
Błażejczyk Katarzyna dyplomowany j.niemiecki  
Buczek Elżbieta dyplomowany zawodowe gastronomiczne  
Chlipalska Justyna mianowany przedm.zawodowe-fryzjerskie  
Bielecka Magdalena mianowany j.rosyjski przedmioty zawodowe teoria - fryzjer, oligofrenopedagogika
Dudziński Mariusz dyplomowany wos podstawy przedsiębiorczości, edb
Gajewska Karina dyplomowany bibliotekarz  
Gąsiorowska Krystyna dyplomowany j.polski techniki fryzjerskie, techniki kosmetyczne, wiedza o kulturze
Głaszczka Agnieszka dyplomowany matematyka informatyka
Głowala Renata dyplomowany zawodowe gastronomiczne  
Głodek Kamila kontraktowy nauczyciel współorganizujący kształcenie oligofrenopedagogika, pedagogika pozostała
Górska Iwona dyplomowany historia  
Gruszczyńska Anna mianowany jęz.angielski  
Gruza Katarzyna kontraktowy nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne  
Grzeszczak Klaudia stażysta matematyka  
Gugałka Katarzyna kontraktowy przed.prakt.nauki zawodu fryzjer  
Huńczak Robert dyplomowany j.niemiecki  
Jędryszek Małgorzata dyplomowany matematyka informatyka
Jemielity Wioletta kontraktowy nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne  
Jóźwiak Stanisław dyplomowany zawodowe budowalane  
Juszczak Mirosław dyplomowany informatyka tech.inf
Kaczyński Wojciech dyplomowany wychowanie fizyczne  
Kalbarczyk Barbara dyplomowany matematyka  
Kniaź Sylwia kontraktowy j.niemiecki  
Kiełt Iwona dyplomowany gastronomiczne chemia
Korba Jerzy dyplomowany zawodowe samochodowe  
Korycki Łukasz kontraktowy informatyka  
Kotlarska Elżbieta dyplomowany matematyka informatyka, fizyka
Kotlarska Liliana dyplomowany zawodowe gastronomiczne biologia
Kowalczyk-Barej Anna dyplomowany matematyka informatyka
Krasińska Anna mianowany zawodowe elektryczne  
Kret Ewa dyplomowany pedagog oligofrenopedagogika
Kurach Anna dyplomowany matematyka biblioteka
Lis Kamila mianowany przedm. zawodowe-fryzjer  
Liszewska Anna dyplomowany zawodowe gastronomiczne chemia
Lodowski Dariusz mianowany wychowanie fizyczne  
Maligłówka Urszula dyplomowany bibliotekarz informatyka
Marciniuk Elżbieta dyplomowany wychowawca świetlicy wychowowanie do życia w rodzinie
Mętrak Bożena dyplomowany j.polski wok, oligofrenopedagogika
Michalik Krystyna dyplomowany historia wos
Mróz Marzena kontraktowy zawodowe gastronomiczne  
Mucha Dorota mianowany zawodowe budowlane  
Murawski Marcin kontraktowy zawodowe mechaniczne matematyka
Mysiak Piotr kontraktowy informatyka  
Nosowski Jerzy dyplomowany zawodowe mechaniczne fizyka
Nowak-Nastała Mirosława dyplomowany j.polski doradztwo zawodowe
Odziemczyk Dadas Izabela dyplomowany j.polski wok
Papieska Andżelika kontraktowy nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca świetlicy  
Perek Dionizy mianowany zawodowe budowlane  
Piesiewicz Kinga dyplomowany j.angielski  
Piesiewicz Jakub kontraktowy zawodowe mechaniczne obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
Płatek Joanna mianowany religia  
Porowska Aneta mianowany j.angielski  
Pyza Katarzyna kontraktowy ekonomiczne  
Poszytek Halina dyplomowany historia wos, wychowanie do życia w rodzinie
Rękawek Antoni mianowany zawodowe samochodowe  
Rękawek Tomasz dyplomowany psycholog  
Robakowski Piotr dyplomowany informatyka matematyka, wychowanie fizyczne
Romanowicz Joanna mianowany ekonomiczne żywienie człowieka i gastrononia
Rosłaniec Joanna mianowany zawodowe gastronomiczne  
Ryszkowska Magdalena dyplomowany biologia geografia
Sękulski Artur kontraktowy zawodowe mechaniczne  
Siębor Marzena mianowany religia  
Sikora Krzysztof dyplomowany zawodowe elektryczne fizyka
Smarz Paweł dyplomowany religia  
Szarek Ewa kontraktowy j.angielski  
Szuwara Katarzyna dyplomowany chemia, biologia  
Szymborska Marta kontraktowy gastronomiczne  
Świderski Tomasz kontraktowy zawodowe budowlane  
Talarek Tomasz mianowany wychowanie fizyczne  
Tobiasz Łucja mianowany zajęcia rewalidacyjne, j.rosyjski  
Walków Monika dyplomowany j.angielski  
Wawer Wojciech kontraktowy informatyka ekonomiczne, matematyka
Wiącek Dariusz mianowany zawodowe samochodowe  
Witek Piotr dyplomowany wychowanie fizyczne  
Władzińska Barbara dyplomowany religia wychowanie do życia w rodzinie
Wojciechowska Małgorzata dyplomowany bibliotekarz, nauczyciel wspomagający pedagogika terapeutyczna
Wojdat Agnieszka kontraktowy język angielski, edukacja dla bezpieczeństwa  
Woźniak Marcin dyplomowany zawodowe elektryczne  
Zadróżna-Piłka Małgorzata dyplomowany zawodowe gastronomiczne  
Zatyka Joanna stażysta zawodowe budowlane  
Zawada Agnieszka dyplomowany pedagog oligofrenopedagogika
Zegadło Dariusz mianowany zawodowe samochodowe  
Zowczak Katarzyna stażysta nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne  
Żak Marzenna dyplomowany wychowanie fizyczne żywienie człowieka i gastronomia
Żak Paweł dyplomowany wychowanie fizyczne