Filmowcy kolejny raz na podium!!!

Filmowcy nagrodzeni

Podczas tegorocznych Dożynek Powiatowych w Łaskarzewie Powiatowe Centrum Kultury i Promocji ogłosiło oficjalnie wyniki konkursu filmowego „A to powiat właśnie” oraz wręczyło nagrody jego zwycięzcom i uczestnikom.

W gronie laureatów znaleźli się uczniowie obecnie klasy IV Technikum Informatycznego. Produkcja (kolejność na zdjęciu od prawej) Szymona Sabata, Mateusza Mocha, Nikodema Majewskiego i Przemysława Dębka „Powiat Garwoliński – miejsce, które tętni życiem” zdobyła drugą nagrodę.

Podopieczni Łukasza Koryckiego otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu elektronicznego. W ubiegłorocznej edycji konkursu informatycy zajęli również drugie miejsce.

Nagrodzony film będzie wyświetlone w najbliższym czasie przed seansami filmowymi w Kinie Wilga.

A oto nagrodzony film naszych uczniów  (dostępny również na YouTube: https://youtu.be/bJaFY8d_iCw):

Niedziela, 24 Września 2017
imieniny: Dora, Gerard, Teodor