4 września, w ramach wsparcia kształcenia uczniów technikum elektrycznego w naszej szkole, otrzymaliśmy od firmy JAKMET, zestaw uzbrojonych szaf elektrycznych.

Urządzenia te są niezbędnym elementem do nauki przedmiotów elektrycznych, z którego będą korzystać uczniowie na zajęciach „Montaż, konserwacja i uruchamianie instalacji elektrycznych”. JAKMET to firma, która wyróżnia się szerokim zakresem usług, stosuje nowoczesne technologie przy tworzeniu rozdzielnic elektrycznych. Ich produkty chętnie są wykorzystywane do budowy przyłączy energetycznych zarówno w Polsce jak i krajach Unii Europejskiej. JAKMET współpracuje z nami poprzez organizowanie szkoleń dla uczniów oraz przyjmowanie ich na praktykę zawodową. Cieszy nas fakt, iż tak wielu absolwentów naszej szkoły znajduje tam zatrudnienie i są oni postrzegani jako osoby posiadające wysoki kwalifikacje zawodowe.

W tym miejscu pragniemy złożyć na ręce Zarządu Firmy JAKMET podziękowania w imieniu Pani Dyrektor ZS Nr 2 w Garwolinie Ewy Flagi oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych elektrycznych za wsparcie młodzieży w procesie nauczania i upowszechniania nowoczesnych technologii w szkolnictwie zawodowym.