Nazwa konkursu, olimpiady,
dyscypliny, sportu

Etap

Centralny


 Imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Okręgowy


 Imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Wojewódzki


Imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Powiatowy

 
Imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Uczestnictwo/ wyróżnienie

Opiekun
(imię i nazwisko)

Lubelskie smaki 2016

Krystian Piątek, Marcin Ochnik       III miejsce

 

 

 

 

Renata Głowala Małgorzata Zadróżna-Piłka

II Mistrzostwa Młodych Kucharzy i Kelnerów

Krystian Piątek, Marcin Ochnik         
I miejsce     

 

 

 

 

Renata Głowala Małgorzata Zadróżna-Piłka

II Mistrzostwa Młodych Kucharzy i Kelnerów

Mateusz Czamara   I miejsce

 

 

 

 

Małgorzata Zadróżna-Piłka

Drób na Polskim stole

Krystian Piątek         
I miejsce

 

 

 

 

Renata Głowala Małgorzata Zadróżna-Piłka

Zielona Budka Master Challenge

Marcin Ochnik       IV miejsce

 

 

 

 

Renata Głowala Małgorzata Zadróżna-Piłka

Lubelskie inspiracje w kuchni Polskiej

 

 

Krystian Piątek, Marcin Ochnik          I miejsce

 

 

Krystian Piątek, Marcin Ochnik

Mistrzostwa Młodych Kelnerów

Konrad Talarek, Kamil Rajdaszka    IV miejsce

 

 

 

 

Małgorzata Zadróżna-Piłka Elżbieta Buczek

Konkurs Wiedzy o Bankach

Mateusz Moch finalista

 

 

 

 

Mariusz Dudziński

CISCO NET RIDERS IT ESSENTIALS 2016

Et. Międzynarodowy Przemysław Dębek 285 miejsce

 

 

 

 

Mirosław Juszczak     Adam Wyskwar Łukasz Korycki

CISCO NET RIDERS IT ESSENTIALS 2016

Nikodem Majewski finalista

 

 

 

 

Mirosław Juszczak     Adam Wyskwar Łukasz Korycki

CISCO NET RIDERS IT ESSENTIALS 2016

Et. międzynarodowy  Krystian Bożek
227 miejsce

 

 

 

 

Mirosław Juszczak     Adam Wyskwar Łukasz Korycki

CISCO NET RIDERS IT ESSENTIALS 2016

Et. Międzynarodowy Mateusz Jałocha   246 miejsce

 

 

 

 

Mirosław Juszczak     Adam Wyskwar Łukasz Korycki

CISCO NET RIDERS IT ESSENTIALS 2016

Et. Międzynarodowy Kamil Kołodziejek     
238 miejsce

 

 

 

 

Mirosław Juszczak     Adam Wyskwar Łukasz Korycki

PING 6 IV edycja
Ogólnopolski Konkurs Programistyczny

Konrad Starosz finalista

 

 

 

 

Mirosław Juszczak

Pola Nadziei

Szkolne Koło Caritas                   III miejsce

 

 

 

 

Izabela Odziemczyk-Dadas      Urszula Maligłówka Anna Kowalczyk-Barej

Aktywne spędzanie czasu na terenie Garwolina

 

 

 

 

Kl. I TI

Anna Biernacka

A to powiat właśnie

 

 

 

 

Kl. III TI

Anna Biernacka

A to powiat właśnie

 

 

 

Nikodem Majewski,             Przemysław Dębek,          Mateusz Moch,          Szymon Sabat                     II miejsce

 

Łukasz Korycki

Powiatowa Liga Przedmiotowa

 

 

 

Aneta Szostak        I miejsce

 

Liliana Kotlarska

Powiatowa Liga Przedmiotowa z biologii

 

 

 

 

Jarząbek Paulina Śledź Oliwia Rajdaszka Kamil

Magdalena Ryszkowska

Powiatowa Liga Przedmiotowa z geografii

 

 

 

 

Dziak Kamil Mikulski Jakub Kondej Angelika

Magdalena Ryszkowska

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur

 

 

 

 

Jakub Osiak wyróżnienie

Agnieszka Głaszczka

Kangur, Liga Przedmiotowa matematyki

 

 

 

 

Zalewska Paulina, Dziubak Mateusz, Zagrodzki Patryk, Mioduszewska Olga

Elżbieta Kotlarska

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotów Ścisłych SOWA MATEMATYCZNA

 

 

 

 

Uczestnictwo

Wszyscy nauczyciele matematyki

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA

 

 

 

 

Uczestnictwo

Wszyscy nauczyciele matematyki

XXXIX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej Młodzi zapobiegają pożarom

 

 

 

Marcin Szarek      IV miejsce       Rafał Siarkiewicz V miejsce

 

Grzegorz Rybak

IV edycja konkursu plastycznego z J. rosyjskiego „??? ? ??????”

 

Adrian Gasek wyróżnienie

 

 

 

Grzegorz Rybak Magdalena Bielecka

Liga Przedmiotowa z J. rosyjskiego

 

 

 

 

Uczestnictwo

Grzegorz Rybak Magdalena Bielecka

V Regionalne Spotkanie Bożonarodzeniowe Osób Niepełnosprawnych – konkurs na ozdobę choinkową

 

 

 

 

Agata Pasik wyróżnienie

Agnieszka Zawada         Ewa Kret

VII Przegląd Sztuk Teatralnych „HIV-AIDS- kogo dotyczy?”

 

 

 

 

Wyróżnienie

Agnieszka Zawada         Ewa Kret

Z naturą na ty

 

 

 

 

Kl. II TPS i I TI, et. Powiatowy

Izabela Odziemczyk-Dadas

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

 

 

 

 

Jakub Bryzek

Izabela Odziemczyk-Dadas

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

 

 

 

 

III miejsce w et. szkolnym Bartłomiej Mazek  Katarzyna Boryń Iwona Pawlak

Elżbieta Jóźwiak

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

 

 

 

 

Kacper Żukowski

Mirosława Nowak-Nastała

Konkurs Poetycki „Mironalia”

 

 

 

 

Paulina Łysiak

Izabela Odziemczyk-Dadas

Konkurs recytatorski Poezja Józefa Stachowskiego

 

 

 

 

Patrycja Walicka Michał Głaszczka

Izabela Odziemczyk-Dadas

Konkurs recytatorski Poezja Józefa Stachowskiego

 

 

 

 

Kacper Kęsik

Mirosława Nowak-Nastała

Konkurs Krasomówczy

 

 

 

 

Hubert Ciołek

Izabela Odziemczyk-Dadas

Konkurs Krasomówczy

 

 

 

 

Piotr Rodak

Elżbieta Jóźwiak

Konkurs Krasomówczy

 

 

Kacper Kęsik           V miejsce

Kacper Kęsik          I miejsce

 

Mirosława Nowak-Nastała

Liga Przedmiotowa                   z j. polskiego

 

 

 

 

Jakub Bryzek

Izabela Odziemczyk-Dadas

Liga Przedmiotowa                  z j. polskiego

 

 

 

 

Piotr Rodak

Elżbieta Jóźwiak

Savoir-vivre na co dzień

 

 

 

 

M. Osiak    K.Pyra                B. Kubik           M. Szczęśniak P.Walicka C.Ćwiek     Ciołek

Izabela Odziemczyk-Dadas

Konkurs Plastyczno-fotograficzny „Natura”

 

 

 

 

Kl. I TE, I TG, I TB, I TUF w ramach projektu szkolnego

Elżbieta Jóźwiak

Konkurs filmowy na promocję Powiatu Garwolińskiego

 

 

 

 

Szymon Michalik

Elżbieta Jóźwiak

Konkurs Fotograficzny Garwolin w obiektywie „Natura”

 

 

 

 

Kl. II TI

Mirosława Nowak-Nastała

Powiatowa Liga Przedmiotowa z j. niemieckiego

 

 

 

 

Marcin Osiak

Katarzyna Błażejczyk

Powiatowa Liga Przedmiotowa  z j. niemieckiego

 

 

 

Grzegorz Zając       I miejsce

 

Robert Huńczak

Konkurs „Twoja krew ratuje życie”

 

 

 

I miejsce drużynowo

 

Robert Huńczak

Kobieta – Najpiękniejszy Kwiat Natury

 

 

Kacper Odziemczyk I miejsce + 7 wyróżnień

 

 

Kamila Lis

Szalone lata 20, 30

 

 

Kacper Odziemczyk I miejsce

 

 

Justyna Chlipalska

Być kobietą, być kobietą

 

 

Kacper Odziemczyk I miejsce

 

 

Kamila Lis

Konkurs historyczny Polska Jagiellonów

 

 

 

Michał Tkaczyk      II miejsce

 

Iwona Górska

Powiatowa Liga Przedmiotowa z historii

 

 

 

Krystian Bożek     II miejsce

 

Iwona Górska

Obywatel na start - gra miejska „Żołnierze Wyklęci”

 

 

 

 

Marcin Wąsowski, Kamil Łapacz, Damian Mańkowski

Iwona Górska

Konkurs historyczny Polska Królów Elekcyjnych”

 

 

 

Michał Tkaczyk      I miejsce,    Krystian Bożek    III miejsce, Mateusz Jałocha finalista

 

Iwona Górska

Młody Innowator

Jarosław Głąbicki finalista

Jarosław Głąbicki     
I miejsce

 

 

 

Marcin Woźniak

Olimpiada Wiedzy Technicznej

 

Zakwalifikowani do et. okręgowego: Cezary Pytlarczyk, Jarosław Głąbicki

 

 

 

Marcin Woźniak, Krzysztof Sikora,       Anna Mucha

XVI Edycja Konkursu Wiedzy o Zasadach Bezpieczeństwa i Higieny Pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie do startu”

 

Marcin Tobiasz        
I miejsce            Artur Majewski              VII miejsce

 

 

 

Jerzy Nosowski

XVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych

Marcin Tobiasz        VI miejsce

 

 

 

 

Jerzy Nosowski

Ogólnopolski finał w Lidze LA chłopców

V miejsce drużynowo

 

 

 

 

Dariusz Lodowski

Biegi Przełajowe chłopców

 

 

I miejsce

 

 

Dariusz Lodowski

Mistrzostwa Regionu LA chłopców

 

 

I miejsce

 

 

Dariusz Lodowski

Szkolna Liga LA

 

 

I miejsce

 

 

Dariusz Lodowski

Sztafetowe Biegi Przełajowe

 

 

IV miejsce

 

 

Dariusz Lodowski

Piłka Koszykowa chłopców

 

 

V miejsce

 

 

Piotr Witek

Piłka Siatkowa chłopców

 

 

I miejsce

 

 

Wojciech Kaczyński

Piłka Ręczna Chłopców

 

 

VI miejsce

 

 

Wojciech Kaczyński

Mistrzostwa Regionu w LA dziewcząt

 

 

VI miejsce

 

 

Marzenna Żak, Paweł Żak

Liga LA dziewcząt

 

 

III miejsce

 

 

Marzenna Żak, Paweł Żak

Indywidualne biegi przełajowe dziewcząt

 

 

III miejsce drużynowo

III miejsce drużynowo

 

Marzenna Żak, Paweł Żak

Sztafeta – biegi przełajowe

 

 

VIII miejsce

 

 

Marzenna Żak, Paweł Żak

Miting o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego dziewczęta

 

 

 

II miejsce drużynowo, M. Kowalczyk-rzut oszczepem            III miejsce, P. Rosłaniec-skok wzwyż                    I miejsce

 

Marzenna Żak, Paweł Żak

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt

 

 

 

III miejsce

 

Marzenna Żak

Mistrzostwa Powiatu w szachach

 

 

 

III miejsce drużynowo,   Łukasz Makulec     I miejsce

 

Paweł Żak

 

Piłka Siatkowa dziewcząt

 

 

 

Uczestnictwo

Uczestnictwo

 

Paweł Żak

Turniej szachowy o Puchar Dyrektora Szkoły

 

 

 

 

Ł.Makulec, A.Włastowski, M.Kamiński, D.Samulak

Paweł Żak

Turniej szachowy szkolny

 

 

 

 

Ł.Makulec, J.Osiak, C.Skorupa

Paweł Żak

Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w piłce nożnej

 

 

 

III miejsce

 

 

Tomasz Talarek

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej

 

 

 

Hala – I miejsce, 11-ki – III miejsce, kl.I – II miejsce

 

Tomasz Talarek

Turniej Międzywojewódzki o Puchar Burmistrza Żelechowa

 

 

Dawid Ryszkowski  III miejsce

 

 

Robert Barański

Mistrzostwa Powiatu SZS w tenisie stołowym

 

 

Dawid Ryszkowski, Ernest Płatek         III miejsce drużynowo

 

 

Robert Barański

Punktacja ogólna szkół w współzawodnictwie regionalnym Szkolnego

Związku Sportowego w roku szkolnym 2015/16

 

II miejsce

 

 

 

Paweł Żak, Marzenna Żak, Robert Barański, Wojciech Kaczyński, Tomasz Talarek,       Piotr Witek, Dariusz Lodowski

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA         Stoń Hubert
I miejsce w etapie szkolnym 
Barbara Kalbarczyk