Nazwa konkursu, olimpiady,
dyscypliny, sportu

Etap

Centralny

imię i nazwisko ucznia,
numer zajętego miejsca

Okręgowy


imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Wojewódzki


imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Powiatowy

 
imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Uczestnictwo/
wyróżnienie

Opiekun
(imię i nazwisko)

 

 

Piłka nożna Mistrzostwa Regionu Siedleckiego

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna

IX miejsce

Tomasz Talarek

 

 

 

Piłka nożna Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej

 

 

 

 

 

 

Drużyna

V – VI

Tomasz Talarek

 

 

Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego w Lekkiej Atletyce

 

 

 

 

 

 

III miejsce drużynowo, 1 m. Paulina Rosłaniec-skok wzwyż, 3 m. Justyna Zalewska-skok wzwyż, 3m. Dominika Prożych -100 m, 2 m. Monika Kowalczyk-oszczep, 3 m. Aleksandra Odziemczyk-oszczep, 2 m. sztafeta 4x100

 

Paweł Żak, Marzenna Żak

 

 

Miting Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

 

 

 

 

 

 

II miejsce medaliści: Rosłaniec, Kowalczyk, Prożych, Pawlak

 

Paweł Żak

Marzena Żak

 

 

 

Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w Lekkiej Atletyce

 

 

 

 

2 miejsce Monika Kowalczyk-oszczep, 2 miejsce Paulina Rosłaniec –skok wzwyż

 

 

Paweł Żak, Marzenna Żak

 

 

 

Indywidualne Biegi Przełajowe Miętne

 

 

 

 

 

 

 

2 zawodniczki  zakwalifikowane do etapu w Siedlcach

Paweł Żak, Marzenna Żak

 

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe (Region)

 

 

 

 

 

 

 

 

VI m

Paweł Żak, Marzenna Żak

 

Mistrzostwa Powiatu w szachach

 

 

 

 

 

 

 

IV m. drużynowo

Paweł  Żak

 

Turniej szachowy (szkolny)

 

 

 

 

 

 

 

 

60 uczestników

Paweł Żak

 

Mistrzostwa Szkoły                            w Szachach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40 uczestników

I miejsce                Łukasz Makulec klasa III TŻiUG

Paweł Żak

 

„Fryzjerska Odyseja”

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagroda specjalna Paulina Andrzejewska                               I TUF                                   Natalia Teperek                  I TUF

Justyna Chlipalska

 

 

„Być Kobietą być Kobietą”

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyróżnienie Natalia Teperek               I TUF

Justyna Chlipalska

Finał Ogólnopolski chłopców w Szkolnej Lidze LA

 

VI miejsce ZSP2

Im. Jan Parol

Im. Andrzej Gudro

Najlepszy wynik zawodów Jan Parol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dariusz Lodowski

Mistrzostwa Powiatu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I m ZSP2 Garwolin

I m.    Błachnio Dawid kula

I m. Parol Jan kula

I m. Gąska Robert oszczep

I m.  4x 100

I m. dysk Jan Parol i wiele drugich.

 

Dariusz Lodowski

Mistrzostwa Regionu LA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II m. ZSP nr 2

I m. Jan Parol

I m. Robert Gąska

III m. Dawid Błachnio

III m. Makulec T.

III m. Dądzik Arkadiusz

III m. 4 x 400

 

Dariusz Lodowski

„Józef Stachowski” – poeta z moich stron.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kacper Kęsik –                  I TI  I miejsce

Patrycja Walicka – III miejsce

Udział

Mateusz Masny Daniel Kuźma                   I TPS

Izabela Odziemczyk-Dadas

„Z rodziną pzez Mazowsze”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bartłomiej Kubik ITPS  (wyniki w lipcu)

Izabela Odziemczyk-Dadas

Piłka Koszykowa Mistrzostwa Regionu Siedleckiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna                             IV miejsce

Piotr Witek

Piłka Koszykowa Mistrzostwa Powiatu Garwolińskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drużyna                I miejsce

Piotr Witek

Puchar Starosty LA chłopców

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I m. ZSP nr 2 Garwolin

I m. 4 x 100

I m. Mianowski Michał

I m. Dądzik Arkadiusz

I m. Jan Parol kula

I m. Jan Parol dysk

II m. Robert Gąska

 

 

Dariusz Lodowski

„Odzyskana Przyroda”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy pierwsze

uczestnictwo

Magdalena Ryszkowska

XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Szkół w Skrabble Kutno – 29.05.2015

 

 

11 miejsce

 

 

 

 

 

 

 

 

Emil Zając Łukasz Wrzesiński                             klasa III TI                         I miejsce

Łukasz Korycki

KANGUR

 

Zalewska Paulina – najwyższe miejsce w szkole wśród I klas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elżbieta Kotlarska

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Historii Powiatu

 

 

 

 

Uczestnictwo: Kamil Zieliński

Mateusz Jałocha

Rafał Ożarek

Krystyna Michalik

Szkolna Liga Przedmiotowa Historia

 

 

 

 

II miejsce Krystian Bożek klasa II TI

 

 

Krystyna Michalik

 

 

 

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Wspólczesnym

 

 

 

 

 

Kamil Zieliński uczestnictwo

 

 

 

Krystyna Michalik

 

VIII Powiatowy Konkurs Historyczny „Polska w dwudziestoleciu międzywojennym”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczestnictwo:

Krystian Bożek

Mateusz Jałocha

Krystyna Michalik

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy dla Dzieci                              i Młodzieży

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V miejsce                              Jakub Misiak                     klasa II TŻiUG

I miejsce                        Jakub Misiak                   klasa II TŻiUG

 

Izabela Odziemczyk-Dadas

Mistrzostwa Powiatu i Regionu w piłce ręcznej i piłce siatkowej chłopców

 

 

 

 

II miejsce

Piłka siatkowa chłopców

II miejsce                        piłka ręczna chłopców

I miejsce piłka siatkowa chłopców

I miejsce piłka plażowa chłopców

Piłka ręczna chłopców 9 - 6

 

Kaczyński Wojciech

 

 

 

 

 

 

 

60 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 

 

 

II miejsce Kacper Kęsik klasa I TI

 

Izabela Odziemczyk-Dadas

 

 

 

Terenowa gra historyczna na polu bitwy Maciejowickiej.

 

 

 

I miejsce

15 osób

 

 

Iwona Górska

 

 

 

 

 

„Polska w  20-leciu międzywojennym”.

 

 

 

 

Wyróżnienie: Michał Tkaczyk klasa I TB

Iwona Górska

 

 

 

 

 

 

„Polska i Polacy podczas II wojny światowej”.

 

 

 

I miejsce                    Michał Tkaczyk klasa I TB

 

Iwona Górska

 

 

 

 

 

„Polska Piastów”

 

 

 

 

Wyróżnienie Michał Tkaczyk klasa I TB

Iwona Górska

 

 

 

 

 

„Powstanie Warszawskie”

 

 

 

 

Mateusz Kępka klasa II TE

Mateusz Masny

klasa  I TPS

Michał Tkaczyk klasa I TB

Iwona Górska

 

 

 

 

 

 

Konkurs Krasomówczy

 

 

 

II miejsce                              D. Kędziorek

 

Bożena Mętrak

 

 

 

 

 

 

Konkurs recytatorski

 

 

 

Uczestnictwo                    P. Korgól

 

Bożena Mętrak

 

 

 

 

 

Konkurs recytatorski - Walentynki

 

 

 

Uczestnictwo –                  2 osoby:                          Kędziorek D.

Korgól P.

 

Bożena Mętrak

 

 

 

 

 

 

Konkurs ortograficzny

 

 

 

uczestnictwo

 

Bożena Mętrak

 

 

 

 

 

KANGUR

Konkurs matematyczny

Uczestnictwo Rodak Mateusz najlepszy wynik w szkole w kat. 2s

 

 

 

 

                                      Anna Kurach

 

 

 

 

 

 

PANGEA

Konkurs matematyczny

uczestnictwo

 

 

 

 

Anna Kurach

 

 

 

 

 

X Edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

 

 

 

 

Uczestnictwo                   16 uczniów I Etap

Mariusz Dudziński

 

 

 

 

XIII Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

 

 

 

 

Uczestnictwo                  16 uczniów I Etap

Mariusz Dudziński

 

 

 

 

XIII Konkurs Wiedzy Ekonomicznej

 

 

 

 

Uczestnictwo Dominik Rusak klasa II TI II Etap

Mariusz Dudziński

 

 

 

 

 

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”

 

zakwalifikowali się: Mateusz Rodak klasa IV TE

 

 

 

Marcin Woźniak

Krzysztof Sikora

Anna Mucha

 

 

Olimpiada Wiedzy Technicznej

 

Zakwalifikowali się:

Jarosław Głąbicki – II TE

Hubert Stoń  III TE

Adrian Kaczmarczyk III TE

Kamil Burek IV TE

Daniel Lis  I TE

Adrian Pluta IV TE

 

 

 

Marcin Woźniak

Krzysztof Sikora

Anna Mucha

Mistrzostwa Regionu SZS                         w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

 

 

 

III miejsce drużynowo

 

 

 

Robert Barański

Mistrzostwa Regjonu SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

 

 

 

 

III miejsce drużynowo

 

 

 

Robert Barański

XXII Łukowskie Uliczne Biegi Niepodległości

 

 

 

 

 

III miejsce drużynowo

 

 

Robert Barański

XX Jubileuszowy Turniej Tenisa o Puchar Burmistrza Żelechowa

 

 

II miejsce                             Ernest Płatek                 klasa I MPS

III miejsce                     Dawid Ryszkowski                   klasa III TB

 

 

Robert Barański

Ogólnopolski Konkurs w programowaniu PING organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Finalista Etapu Ogólnopolskiego Konrad Starosz        klasa III TI

 

 

 

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak

CISCO NetRiders IT Essetials

 

Awans w etapie krajowym i kwalifikacja oraz uczestnictwo w rundzie międzynarodowej konkursu                           Rafał Radzik             klasa II TI

 

 

 

 

Mirosław Juszczak                  Adam Wyskwar

CISCO NetRiders IT Essetials

 

Awans w etapie krajowym i kwalifikacja oraz uczestnictwo w rundzie międzynarodowej konkursu                      Dominik Rusak                                           klasa II TI

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak                  Adam Wyskwar

CISCO NetRiders IT Essetials

 

Awans w etapie krajowym i kwalifikacja oraz uczestnictwo w rundzie międzynarodowej konkursu                          Kamil Zieliński           klasa II TI

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak                  Adam Wyskwar

CISCO NetRiders IT Essetials

 

Awans w etapie krajowym i kwalifikacja oraz uczestnictwo w rundzie międzynarodowej konkursu                    Rafał Przybysz            klasa III TI

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak                  Adam Wyskwar

 

CISCO NetRiders IT Essetials

 

 

 

 

 

Awans w etapie krajowym i kwalifikacja oraz uczestnictwo w rundzie międzynarodowej konkursu                  Konrad Sykuła             klasa III TI

 

 

 

 

 

Mirosław Juszczak                  Adam Wyskwar

„Czas na zdrowie”

Koło Naukowe „Detektywi Zdrowej Żywności  -                                                           8 miejsce

 

 

 

 

Anna Liszewska

„Liga Przedmiotowa”

 

 

1 i 3 miejsce        Szostak Aneta Błażejczyk Katarzyna - ZSZ

 

 

Iwona Kiełt

„Gotuj Lokalnie”

4 miejsce                         Rafał Pacek              Kamil Rajdaszka – kl.III TZiUG

 

 

 

 

 

Iwona Kiełt            Elżbieta Buczek

„Kuchnia Polska w tradycji Świąt Bożego Narodzenia”

5 miejsce                         Kamil Rajdaszka                 Konrad Talarek     klasa III TZiUG

 

 

 

 

 

Iwona Kiełt            Elżbieta Buczek

„Ale Pasztet” Festiwal Kulinarny Borów Dolnośląskich

4 miejsce                               Konrad Dróżdż Kamil Rajdaszka

 

 

 

 

 

Renata Głowala