Nazwa konkursu, olimpiady,
dyscypliny, sportu

Etap

Centralny


(I – III miejsce) imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Okręgowy


(I – III miejsce) imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Wojewódzki


(I – III miejsce) imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Powiatowy


(I – III miejsce)
imię i nazwisko ucznia, numer zajętego miejsca

Uczestnictwo/ wyróżnienie

Opiekun
(imię i nazwisko)

Ogólnopolski Konkurs w Programowaniu PING organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
w Szczecinie

Patryk Stawieraj
18 miejsce

 

 

 

Finalista krajowy

Mirosław Juszczak

Ogólnopolski Konkurs w Programowaniu PING organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
w Szczecinie

Ireneusz Kot
36 miejsce

 

 

 

Finalista krajowy

Mirosław Juszczak

Ogólnopolski Konkurs w Programowaniu PING organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
w Szczecinie

Kamil Wojda
37 miejsce

 

 

 

Finalista krajowy

Mirosław Juszczak

Ogólnopolski Konkurs w Programowaniu PING organizowany przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
w Szczecinie

Patryk Oskroba
38 miejsce

 

 

 

Finalista krajowy

Mirosław Juszczak

Ogólnopolska Olimpiadia Wiedzy o Interniecie i Technologiach Teleinformatycznych Net Masters Cup 2014

 

Patryk Oskroba, Cezary Cabała, Kamil Poncyliusz
4 miejsce drużyny

 

 

Kwalifikacja do II etapu,
okręg obejmuje woj. mazowieckie i podlaskie

 

Ogólnopolska Olimpiadia Wiedzy o Interniecie i Technologiach Teleinformatycznych Net Masters Cup 2014

 

Zając Emil, Jakub Stachurski, Konrad Starosz
13 miejsce drużyny

 

 

Kwalifikacja do II etapu,
okręg obejmuje woj. mazowieckie i podlaskie

Adam Wyskwar, Mirosław Juszczak

Ogólnopolska Olimpiadia Wiedzy o Interniecie i Technologiach Teleinformatycznych Net Masters Cup 2014

 

Patryk Stawieraj, Ireneusz Kot, Patryk Zowczak
17 miejsce drużyny

 

 

Kwalifikacja do II etapu,
okręg obejmuje woj. mazowieckie i podlaskie

Adam Wyskwar, Mirosław Juszczak

Ogólnopolska Olimpiadia Wiedzy o Interniecie i Technologiach Teleinformatycznych Net Masters Cup 2014

 

Łukasz Sasin, Sebastian Włodarczyk, Kamil Wojda
27 miejsce drużyny

 

 

Kwalifikacja do II etapu,
okręg obejmuje woj. mazowieckie i podlaskie

Adam Wyskwar, Mirosław Juszczak

Ogólnopolska Olimpiadia Wiedzy o Interniecie i Technologiach Teleinformatycznych Net Masters Cup 2014

 

Mateusz Przybysz, Konrad Sykuła, Rafał Przybysz
39 miejsce drużyny

 

 

Kwalifikacja do II etapu,
okręg obejmuje woj. mazowieckie i podlaskie

Adam Wyskwar, Mirosław Juszczak

 

Licealiada w Piłce Siatkowej chłopców

 

 

 

Drużyna ZSP 2
IV miejsce

Drużyna ZSP 2
I miejsce

 

Edmund Kopyść

 

Licealiada w Lidze Lekkoatletyka chłopców

 

Drużyna ZSP 2

X miejsce

 

Drużyna ZSP 2
I miejsce

Drużyna ZSP 2
I miejsce

 

Dariusz Lodowski

 

Licealiada w piłce ręcznej chłopców

 

 

 

Drużyna ZSP 2
V – VI miejsce

Drużyna ZSP 2
III miejsce

 

Wojciech Kaczyński

 

Licealiada w koszykówce chłopców

 

 

 

 

Drużyna ZSP 2
VII – IX miejsce

Drużyna ZSP 2
II miejsce

 

Piotr Witek

 

 

Licealiada w Piłce nożnej chłopców

 

 

 

Drużyna ZSP 2
X – XII miejsce

 

 

Tomasz Talarek

 

Indywidulane mistrzostwa regionu w lekkiej atletyce chłopców i dziewcząt

 

 

 

Andrzej Gudro – Puischel –
I miejsce kula 7 kg

 

 

Dariusz Lodowski

 

 

Jan Parol –
I miejsce kula 6 kg

 

 

 

 

 

Sebastian Mianowski –
I miejsce skok wzwyż + 400 m

 

 

 

 

Mateusz Klawiński – I miejsce bieg 1500

 

 

Robert Barański

 

 

Monika Kowalczyk – II miejsce oszczep

 

 

Marzena Żak

 

 

Aleksandra Odziemczyk –
III miejsce oszczep

 

 

 

 

Aneta Reda –
III miejsce bieg 400

 

 

 

Szkolna Liga Lekkoatletyczna dziewcząt

 

 

 

III miejsce

II miejsce

 

Marzena i Paweł Żak

Szkolny Konkurs Fryzjerski o Nagrodę Dyrektora Szkoły 45- lecie

 

 

 

 

I – Kacper Odziemczyk

II – Katarzyna Majsterek

III – Dawid Gugała.

Wyróżnienie Monika Świderska

Justyna Chlipalska

Komiks fryzjerski – fryzjerstwo na wesoło 45- lecie

 

 

 

 

I – Dawid Gugała

II – Katarzyna Boryń

III – Dominika Michałek. Wyróżnienie Olga Kuszpit

Katarzyna Dziubak

Justyna Chlipalska

Konkurs fryzjerski Rywalizacja kl. I i II Wyciskanie fal – Plisowanie

 

 

 

 

Dyplomy za uczestnictwo Remis kl. I i II

Justyna Chlipalska

Ogólnopolski Konkurs Fantazji Fryzjerskiej „Panna Młoda Jutro” Warszawa

 

 

 

 

Dyplomy za uczestnictwo Dawid Gugała, Kacper Odziemczyk, Katarzyna Majsterek

Kamila Lis, Justyna Chlipalska

VI Edycja Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego w Lublinie „Kobieta Wenus”

 

 

 

 

Dyplomy za uczestnictwo Dawid Gugała, Kacper Odziemczyk, Katarzyna Majsterek

Kamila Lis, Justyna Chlipalska

Konkurs fryzjerski „Kobieta lata 2014 r.” Prosalon

I – Katarzyna Zając

II – Alicja Gałczyńska

III – Kacper Odziemczyk

 

 

 

Wyróżnienie: Klaudia Zadrożna

 

Justyna Chlipalska, Kamila Lis

Olimpiada Wiedzy Technicznej

 

II miejsce Patryk Hornung

 

 

 

Marcin Woźniak

Krzysztof Sikora

Olimpiada Wiedzy Technicznej

 

Mateusz Rodak – bez wyniku

 

 

 

Marcin Woźniak

Krzysztof Sikora

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”

V miejsce Patryk Hornung

 

 

 

 

Marcin Woźniak

Krzysztof Sikora

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”

 

Michał Domański, Hubert Stoń – bez wyniku

 

 

 

Marcin Woźniak

Krzysztof Sikora

Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

 

 

 

 

Uczestnictwo Patrycja Walicka

Izabela Odziemczyk – Dadas

Liga Przedmiotowa z języka polskiego

 

 

 

 

Uczestnictwo Dorota Fiutak

Izabela Odziemczyk – Dadas

Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy dla Dzieci i Młodzieży

 

 

IV miejsce Rafał Matyka

I miejsce Rafał Matyka

 

Izabela Odziemczyk – Dadas, Elżbieta Jóźwiak

Szkolny Etap Konkursu Krasomówczego dla Dzieci i Młodzieży

 

 

 

 

Uczestnictwo Dominika Osińska

Bożena Mętrak,

 

 

 

 

Uczestnictwo Katarzyna Majsterek, Jakub Romankiewicz

Elżbieta Jóźwiak

SPOT za jeden wiersz

II miejsce Rafał Matyka

 

 

 

 

 

Szkolny Konkurs Recytatorski „Tadeusz Kościuszko i jego czasy”

 

 

 

 

I – Patrycja Korgól

II – Dominika Kędziorek

III – Kamila Przyczka. Wyróżnienie Martyna Kaczkowska

Bożena Mętrak, Mirosława Nowak – Nastała, Krystyna Gąsiorowska

59 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

 

 

 

I miejsce Klaudia Cybulska

 

Mirosława Nowak – Nastała

Polskie konstytucje

 

 

 

 

Uczestnictwo: Michał Kowalski, Dagmara Burdziłowska, Bartłomiej Bondara, Klaudia Cybulska, Marek Kowalski

Iwona Górska

Powiatowa Liga Przedmiotowa Wiedza o społeczeństwie

 

 

 

 

Uczestnictwo:

Kamil Zieliński, Mateusz Jałocha, Kamil Kołodziejek

Krystyna Michalik

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i historii Powiatu Garwolińskiego

 

 

 

 

Uczestnictwo:

Kamil Zieliński, Mateusz Jałocha, Krystian Bożek

Krystyna Michalik

IX Edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

 

 

 

 

Uczestnictwo

Mariusz Dudziński

XII Edycja Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

 

 

 

 

Uczestnictwo w

II etapie Cezary Rędaszka

Mariusz Dudziński

Kangur Matematyczny

 

 

 

 

Wyróżnienie: Rafał Radzik, Jakub Bryzek,

Patryk Hornung

Anna Kowalczyk – Barej, Barbara Kalbarczyk

Konkurs matematyczny PANGEA

 

 

 

 

Uczestnictwo Przemysław Poncyliusz

Małgorzata Jędryszek

Powiatowa Liga Przedmiotowa z Matematyki

 

 

 

 

Uczestnictwo: Jakub Bryzek, Damian Kajka, Dominik Piętka

Anna Kowalczyk – Barej, Barbara Kalbarczyk

III Powiatowa Liga Przedmiotowa z języka angielskiego

 

 

 

 

Uczestnictwo: Dominik Piętka, Marcin Paryszek, Konrad Starosz

Monika Walków, Anna Gruszcyńska

II Powiatowe Dyktando z języka angielskiego

 

 

 

 

Uczestnictwo: Dominik Piętka, Marcin Paryszek, Konrad Starosz

Monika Walków, Anna Gruszcyńska

Powiatowy Przegląd Scenek Kabaretowych „English for fun”

 

 

 

 

Uczestnictwo: Rafał Matyka, Jakub Bryzek

Kinga Piesiewicz, Anna Gruszczyńska

Powiatowa Liga przedmiotowa z języka niemieckiego

 

 

 

 

Uczestnictwo: Michał Chruściel, Agnieszka Łączyńska

Robert Huńczak

Konkurs pt. „Upadek muru berlińskiego”

 

 

 

 

Wyróżnienie Michał Chruściel

Robert Huńczak

Konkurs na opowiadanie w języku angielskim

 

 

 

 

Konrad Starosz, Jagoda Paziewska, Paula Filiks

Kinga Piesiewicz, Monika Walków, Anna Gruszczyńska

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

 

 

 

 

Uczestnictwo

Magdalena Ryszkowska

Powiatowa Liga Przedmiotowa z fizyki

 

 

 

 

Uczestnictwo etap szkolny: Adrian Pluta, Mateusz Rodak, Gabriel Bajera

Marianna Domienik

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

Uczestnictwo Daniel Całka

 

 

 

Elżbieta Buczek

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu

 

Uczestnictwo: Iza Rusak, Kamila Pytlarczyk

 

 

 

Iwona Kiełt

Powiatowa Liga Przedmiotowa

 

 

 

III miejsce Wioletta Wróblewska

Uczestnictwo: Przemysław Byczyński, Ewelina Zadrożna

Iwona Kiełt

Konkurs Kulinarny „Lubelskie Smaki 2014”

I miejsce - Konrad Dróżdż, Kamil Rajdaszka

II miejsce - Rafał Pacek, Arkadiusz Olszewski

 

 

 

 

Renata Głowala, Elżbieta Buczek

Konkurs Kulinarny „Tradycja w Nowoczesnej Kuchni Polskiej” w Łomży

I miejsce Mateusz Półtorak, Konrad Dróżdż, Dagmara Burdziłowska

 

 

 

 

Renata Głowala, Elżbieta Buczek

Konkurs Kulinarny „Ale Pasztet” w Borach Dolnośląskich

IV miejsce Jacek Garnek, Konrad Dróżdż

 

 

 

 

Renata Głowala, Elżbieta Buczek

XVI Olimpiada Wiedzy o Żywności w Łomży

 

 

 

 

Uczestnictwo: Szymon Milewski, Maciej Zając, Kamila Pytlarczyk

Renata Głowala