6 lutego klasa IVTB brała udział w szkoleniu zorganizowanym przez firmę XL-TAPE-INTERNATIONAL Sp. z o. o. Pan Andrzej Modrzejewski opowiedział naszym uczniom o firmie, przebiegu produkcji i o nowych innowacyjnych rozwiązaniach w dziedzinie malarstwa.

Pierwsza część szkolenia obejmowała prezentację multimedialną i zaprezentowanie sprzętu Blue Dolphin. Kolejna część dotyczyła zastosowania sprzętu firmy w praktyce. Każdy uczeń mógł go przetestować tworząc własne dzieło na ścianie pracowni murarsko-tynkarskiej. Nasi uczniowie wynieśli z tego szkolenia cenną wiedzę, którą będą mogli w przyszłości wykorzystać.

Blue Dolphin od ponad 25 lat jest liderem wśród producentów taśm na rynku polskim i europejskim oraz znakomicie konkuruje na innych rynkach zagranicznych takich jak USA czy Kanada. Blue Dolphin to także wysokiej jakości wałki malarskie. Wałki serii 330 oparte są na zaawansowanych technologicznie różnorodnych typach poszyć, opracowanych przez firmę z Japonii, która posiada ponad 100-letnie doświadczenie w tej branży.

Panu Andrzejowi Modrzejewskiemu serdecznie dziękujemy za profesjonalne przeszkolenie naszych budowlańców.