W dniu 17 stycznia 2023 roku uczniowie klas I i II wraz z opiekunami: Marzeną Mikulską, Katarzyną Pyzą i Andżeliką Papiewską wzięli udział w wycieczce do Warszawy.

Swój pobyt zaczęli od wizyty w Sejmie RP. Trasa zwiedzania rozpoczęła się w Centrum dla Zwiedzających (budynek S) i obejmowała przejście podziemnym korytarzem, gdzie zaprezentowana była wystawa dotycząca sejmowania w okresie I Rzeczpospolitej, a także makieta współczesnego kompleksu budynków sejmowych. Następnie uczniowie odwiedzili Salę Posiedzeń Sejmu oraz wysłuchali krótkiej prelekcji dotyczącej historii i współczesności polskiego parlamentaryzmu.

Kolejnym punktem wycieczki było lodowisko OSiR w Wawrze i jazda na łyżwach, która poprawia zarówno koordynację ruchową jak i kondycję fizyczną. Wycieczka bardzo przypadła uczniom do gustu! Wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni!