15 czerwca, w ramach współpracy szkoły z pracodawcami gościliśmy ponownie w  murach naszej szkoły przedstawicieli firmy „Mewat” s.c. W ramach wsparcia kształcenia uczniów technikum elektrycznego w naszej szkole, firma przekazała zestaw uzbrojonych szaf elektrycznych.

Urządzenia zostały specjalnie zaprojektowane i wykonane aby jak najlepiej wspomóc edukację naszych uczniów. Urządzenia przekazane przez firmę „Mewat” s.c. będą wykorzystywane na zajęciach z „Montażu, uruchamiania i konserwacji maszyn i urządzeń elektrycznych”.

Firma Mewat s.c specjalizuje się w produkcji rozdzielnic elektrycznych w obudowach metalowych oraz termoutwardzalnych. Firma oferuje profesjonalne wsparcie w zakresie rozwiązań elektrotechnicznych.

Pragniemy złożyć na ręce właścicieli  MEWAT s.c. Pawła Kalinowski  i Przemysława Paziewskiego oraz wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie urządzeń przekazanych naszej szkole  serdeczne podziękowania w imieniu Pani Dyrektor ZS Nr 2 w Garwolinie Ewy Flagi, nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz  uczniów technikum elektrycznego.