Kolejny rok edukacji w naszej szkole zakończony. Pragniemy podsumować przebieg szkolnego konkursu frekwencyjnego. Zgodnie z założeniami regulaminu konkursowego nagrodzona zostanie klasa, która w całym roku szkolnym osiągnęła średnią roczną frekwencję powyżej 90%.

I miejsce w konkursie- kl. II TUF G pod opieką wychowawcy p. Kamilą Lis i średnią roczną frekwencją  93,57 %. W nagrodę uczniowie wraz z wychowawcą pojadą na jednodniową wycieczkę w miejsce wskazane przez wychowawcę i uczniów. Jest to wspólny wyjazd z uczniami ze 100% i wzorową frekwencją. Miejsce i czas wyjazdu do uzgodnienia na początku przyszłego roku szkolnego.

II miejsce w konkursie - kl. II TI 5  pod opieką wychowawcy p. Piotrem Mysiakiem i średnią roczną frekwencją  93, 22% . Nagroda to wyjście do pizzerii.
III miejsce- kl. I TB 5 pod opieką wychowawcy p. Dorotą Muchą i średnią roczną frekwencją 92,15 %. Nagroda to wyjście do pizzerii.

Nagroda (w postaci dyplomu , słodkiej niespodzianki a także możliwości udziału w wycieczce jednodniowej wraz ze zwycięską klasą) należy się także uczniom, którzy przez cały okres nauki osiągnęli 100% lub wzorową frekwencję. Byli to:

 1. Hubert Winek kl. II TB 5- 100%
 2. Joanna Płatek kl. I TUF 5- 100%
 3. Piotr Zalewski kl. II TI G- 100%
 4. Maksymilian Baran kl. II TI 5- 100%
 5. Mateusz Dziubak kl. II TPS G- 100%
 6. Mateusz Baranowski kl. II TI 5- 100%
 7. Łukasz Niedźwiedzki kl. II TPS G- 100%
 8. Kamil Guba kl. II TPS G- 100%
 9. Krzysztof Łoskot kl II TE G- wzorowa
 10. Patryk Gawryś kl. II TE G- wzorowa
 11. Jakub Kęsik kl. II TI G- wzorowa
 12. Wojciech Gruszczyński kl. II kuch 8 BSIS – wzorowa
 13. Szymon Talarek kl. III TI- wzorowa
 14. Magdalena Majewska kl. II TUF G- wzorowa
 15. Sebastian Kurek kl. II TB 5- wzorowa

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nagrody w konkursie są fundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.