Uczennice z Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie - Marta Kisiel i Zuzanna Mikulska - reprezentowały szkołę  XXII Małopolskim  Konkursie Szkół Gastronomicznych „Kuchnia bez granic”.

Zuzanna Mikulska (kl. I technikum żywienia i usług gastronomicznych) startowała  w bloku cukierniczym, a  Marta Kisiel (kl. III branżowej szkoły I stopnia) w bloku – kucharz. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju konkurs przebiegał w nieco zmienionej formie niż dotychczas . Etap stacjonarny w szkole w Krakowie nie odbył się . Zadaniem uczennic było przygotowanie zakąski zimnej i tartaletek zgodnie z tematem przewodnim konkursu.

Przygotowanie dań należało udokumentować zdjęciami z poszczególnych etapów ich przygotowania oraz efekt końcowy . 4 marca ogłoszono wyniki konkursu a relację można było obserwować na fb na żywo. Nasze uczennice zdobyły wyróżneinia w swoich kategoriach.

Ambicja i pracowitość naszych uczennic mimo trudnych warunków zostały docenione.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów  w branży gastronomicznej.

Marta Szymborska

Małgorzata Zadróżna - Piłka