Zawodowcy na strat - Fryzjerzy [24.02.19]

Zawodowcy na strat - Fryzjerzy

W roku szkolnym 2018/2019 dwunastu uczniów z klasy III technik usług fryzjerskich brało udział w 3 kursach: techniki koloryzacji, pielęgnacja włosów, strzyżenie damskie i męskie

Zawodowcy na start - Kuchnie Świata [24.02.19]

Zawodowcy na start - Kuchnie Świata

W roku szkolnym 2018/2019 dwunastu uczniów z  klasy II kucharz oraz II i III technik żywienia i usług gastronomicznych brało udział w kursie Akademia kucharza – kuchnie świata. Kurs składał się z kuchni azjatyckiej, francuskiej, staropolskiej, ryby i owoce morza, nowoczesne techniki kulinarne.

Data przydatności do spożycia - Ważna sprawa!!! [24.02.19]

Data przydatności do spożycia - Ważna sprawa!!!

Dnia 22 stycznia 2019 roku został przeprowadzony kolejny panel sensoryczny.  Miał on  za zadanie pokazanie różnic między tymi samymi produktami, których jedyną różnicą była data przydatności.

Warsztaty cukiernicze dla maluchów [24.02.19]

Warsztaty cukiernicze dla maluchów

W dniach 16 i 18 stycznia 2019 roku uczniowie klasy II TŻiUG wraz z nauczycielami  przeprowadzili w przedszkolach  na terenie Garwolina:   Bajka, Plastuś, Akademia Pana Kleksa  warsztaty cukiernicze ze zdobienia lukrem ciasteczek.

Młodzi dziennikarze w akcji. Wywiad ze starostą [18.02.19]

Młodzi dziennikarze w akcji. Wywiad ze starostą

Ze Starostą Powiatu Garwolińskiego Mirosławem Walickim rozmawiają uczniowie koła dziennikarskiego – Tomasz Janisiewicz, Piotr Koryś, Mateusz Śliwecki.

Ogólnopolski sukces Dwójki [18.02.19]

Ogólnopolski sukces Dwójki

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Pokażcie nam swoją  małą „Alma Mater” już za nami. Miło mi zakomunikować wszem i wobec , że dnia 28 lutego 2019r.  uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie zajęli 1 miejsce.

Ostatnie krwiodawstwo... [18.02.19]

Ostatnie krwiodawstwo...

ZS nr2 w Garwolinie, w dniu 17.11.2018 i 08.01.2019   kolejny raz w tym roku szkolnym gościliśmy u nas Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Uczniowie ZS nr 2 i nauczyciele stawili się na akcje wyjątkowo licznie, przybyło nam wielu nowych członków zarówno uczniów jak i nauczycieli. Do oddania zakwalifikowało się 54 osób. Oddali 24,300 l krwi

KRÓLOWA ŚNIEGU [14.02.19]

KRÓLOWA ŚNIEGU

W Zespole Szkół nr 34 im. Mieszka I w Warszawie odbył się III Mazowiecki Konkurs Fryzjerski. Naszą szkołę  reprezentowała Natalia Gałczyńska z kl. IV TUF ,oraz Weronika  Kruk z kl. III TUF. Uczennice wykonały  prace na modelkach wraz z pełną stylizacją. Ich zaangażowanie i trud zakończyły się sukcesem gdyż Natalia Gałczyńska ze swoją stylizacją zajęła III miejsce, oraz otrzymała wyróżnienie.

26 stycznia 2019!!! STUDNIÓWKA!!! [01.02.19]

26 stycznia 2019!!! STUDNIÓWKA!!!

26 stycznia 2019 roku w Sali Bankietowej w Pilczynie Nowym tegoroczni maturzyści zebrali się na balu studniówkowym. Wszystkich zebranych gości powitała p. Ewa Flaga – dyrektor szkoły. Pani dyrektor życzyła gościom szampańskiej zabawy, a uczniom zdania najważniejszego egzaminu w życiu,  którym jest matura. Szczególne podziękowania trafiły do rodziców i wychowawców klas, którymi w tym roku byli: Krystyna Gąsiorowska, Kamila Lis, Krystyna Michalik, Magdalena Ryszkowska, Grzegorz Rybak i Paweł Żak

Podsumowanie I semestru 2018/2019 [25.01.19]

Podsumowanie I semestru 2018/2019

W dniu 23 stycznia 2019 odbył się apel podsumowujący pracę Szkoły w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019. Dyrektor Szkoły Ewa Flaga przedstawiła dane statyczne gratulując najlepszym klasom i uczniom.

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego [25.01.19]

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego

Dnia 12 grudnia w naszej szkole odbył się ogólnopolski konkurs  językowy CULTURAL CONTESTS dotyczący znajomości kultury krajów anglojęzycznych. W konkursie wzięło udział dziewiętnaście osób z czego cztery osoby przeszły do następnego etapu.

Poleć tego news'a: Poleć na Facebook Poleć na Twitter Poleć w Google+

Zawodowcy na start - 'Akademia Dietetyki' w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie [24.01.19]

Jednym z form wsparcia w ramach projektu „Zawodowcy na start” są zajęcia/warsztaty/laboratoria na uczelniach. W roku szkolnym 2018/2019 r. dwudziestu uczniów z klasy II, III i IV w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli na zajęciach „Akademia Dietetyki” w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Zawodowcy na sart - Obsługa wózków widłowych [24.01.19]

Zawodowcy na sart - Obsługa wózków widłowych

W roku szkolnym 2018/2019 dwudziestu czterech uczniów z klasy III technik pojazdów samochodowych oraz z klasy III mechanik pojazdów samochodowych brało udział w kursie: obsługa wózków widłowych z napędem silnikowym oraz wymiana butli gazowych.

Zawodowcy na sart - Monter suchej zabudowy [24.01.19]

Zawodowcy na sart - Monter suchej zabudowy

W roku szkolnym 2018/2019 dwunastu uczniów z klasy III technik budownictwa brało udział w kursie: monter suchej zabudowy. Zakres tematyczny kursu obejmował m. in. klasyfikację materiałów budowlanych oraz ich zastosowanie, rodzaje i elementy dokumentacji stosowanej w budownictwie, zastosowanie przyrządów pomiarowych, zasady wykonywania pomiarów związanych z robotami budowlanymi, rodzaje systemów suchej zabudowy, dobór narzędzia i sprzętu do montażu ścian działowych, sufitów podwieszanych oraz obudów dachów, dobór techniki montażu elementów suchej zabudowy.

Zawodowcy na sart - Witryny internetowe [24.01.19]

Zawodowcy na sart - Witryny internetowe

W roku szkolnym 2018/2019 dwudziestu czterech uczniów z klasy III i IV technik informatyk brało udział w kursie „Zaawansowane techniki tworzenia witryn internetowych”.

Statystyki:
Wszystkich news'ów: 808 | Wszystkich kategorii: 1 |
Najnowszy news: Pierwsze Miejsce Pat... | Najczęściej czytane: Zapytanie ofertowe d... [11640]

Poniedziałek, 22 Lipca 2019
imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec