Szkolenie i praktyki dla budowlańców [31.10.17]

Szkolenie i praktyki dla budowlańców

Po raz pierwszy nasza szkoła uczestniczyła w szkoleniu nt budowania domów energooszczędnych i pasywnych w fabryce IZODOM 2000 POLSKA w Zduńskiej Woli. W związku z nowymi przepisami, które od 2021r mają wejść w życie a dotyczą budowy tylko i wyłącznie w technologii energooszczędnej i pasywnej Budowlańcy z TB pojechali zapoznać się z nie najnowszą, ale nadal słabo znaną technologią budowy z „klocków lego”.

W hołdzie Kościuszce [25.10.17]

W hołdzie Kościuszce

W dalekim Krakowie stoi wielki kopiec usypany z polskiej ziemi oraz pól bitewnych w hołdzie generałowi Tadeuszowi Kościuszce, symbolowi wolności, demokracji, równych praw i ludzkiej godności. Inny naturalny pomnik, do tegoż kopca podobny, też noszący imię Kościuszki , stoi dumnie w australijskich Górach Śnieżnych. W wielu innych krajach świata zbudowano ponad 200 pomników Kościuszki – Przyjaciela Ludzkości.

OWT ruszyła !!! [25.10.17]

OWT ruszyła !!!

Ruszyła kolejna edycja Olimpiady Wiedzy Technicznej. W piątek 20 października uczniowie naszej szkoły mogli zmierzyć się z zadaniami, które treścią obejmowały zagadnienia z zakresu: elektroniki, elektryczności, mechaniki oraz budownictwa.

Wizyta w Lublinie [25.10.17]

Wizyta w Lublinie

Dnia 20 października 2017 roku klasy III TI oraz III TUF wybrały się na wycieczkę do Lublina. Opiekę nad uczniami sprawowali p. Kamila Lis, p. Magdalena Ryszkowska i p. Grzegorz Rybak. Zwiedzanie miasta rozpoczęliśmy od Zamku. Następnie udaliśmy się na Stare Miasto. Po drodze mieliśmy okazję wysłuchać legend związanych ze znamienitymi mieszkańcami, herbem i ciekawymi miejscami Lublina.

Krwiodawcy [25.10.17]

Krwiodawcy

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU NASTĘPNEGO AMBULANSU!!!

ZSP nr2 CKP w Garwolinie, w dniu 13.09.2017  kolejny raz w tym roku szkolnym gościliśmy u nas Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Uczniowie ZSP nr 2 i nauczyciele stawili się na akcje wyjątkowo licznie, przybyło nam wielu nowych członków zarówno uczniów jak i nauczycieli. Do oddania zakwalifikowało się 43 osób. Oddali 19.350 l krwi.

Konkurs Literacki z Języków Obcych [25.10.17]

Konkurs Literacki z Języków Obcych

13 października 2017 rozstrzygnięto wyniki konkursu zorganizowanego prze Zespół Języków Obcych w ramach szkolnych obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych na najlepsze opowiadanie napisane w języku obcym. Uczniowie mogli wybrać dowolny język obcy nauczany w naszej szkole. Spośród zgłoszonych opowiadań komisja konkursowa wyłoniła najciekawsze i najbogatsze językowo opowiadania.

Rajd Kościuszkowski 2017 [25.10.17]

Rajd Kościuszkowski 2017

Po raz kolejny odbył się marsz imieniem patrona naszej szkoły. Klasy I TB i III TB wzięły udział w tegorocznym Rajdzie Kościuszkowskim. Po rozpoczęciu w kościele w Pawłowicach uczniowie z opiekunami wyruszyli na szlak. Reprezentanci naszej szkoły mieli okazję podziwiać okolice Maciejowic i zapoznać się z przebiegiem walk powstańczych w okolicy.

Filmowcy kolejny raz na podium!!! [13.09.17]

Filmowcy kolejny raz na podium!!!

Podczas tegorocznych Dożynek Powiatowych w Łaskarzewie Powiatowe Centrum Kultury i Promocji ogłosiło oficjalnie wyniki konkursu filmowego „A to powiat właśnie” oraz wręczyło nagrody jego zwycięzcom i uczestnikom. W gronie laureatów znaleźli się uczniowie obecnie klasy IV Technikum Informatycznego.

Kilometry dobra [18.04.16]

Kilometry dobra

„Kilometry dobra” to ogólnopolska kampania, której celem jest zbiórka funduszy
na program stypendialny Skrzydła. Głównym założeniem akcji jest wsparcie dzieci i młodzieży
by wyrównać ich szanse edukacyjne, podnieść poczucie własnej wartości i umożliwić dobry start w dorosłe życie

Pomóżmy szkole w Wilkowyi stworzyć podwórko NIVEA [10.04.15]

Pomóżmy szkole w Wilkowyi stworzyć podwórko NIVEA

To czy podwórko Nivea powstanie właśnie w Wilkowyi zależy tylko od Nas
a dokładniej rzecz ujmując od głosowania internetowego. Im więcej głosów oddamy na tę lokalizację
tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40 miejsc
w których firma Nivea wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci

Targi Elektryczne 11.2012 [19.11.12]

Targi Elektryczne 11.2012

Dnia 13.11.2012r. po raz kolejny uczniowie klasy 4 Technikum Elektrycznego
wzięli udział w V Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2012

konkurs multimedialny 10.2012 [25.10.12]

konkurs multimedialny 10.2012

Konkurs multimedialny rozstrzygnięty!!!

Sympozjum Kościuszkowskie 2012 [24.10.12]

Sympozjum Kościuszkowskie 2012

Dnia 20 października 2012 roku odbyła się na Zamku Królewskim XXIX Sesja Warszawska Międzynarodowego Sympozjum Kościuszkowskiego

Carving owoców i warzyw [23.10.12]

Carving owoców i warzyw

17.10.2012 w naszej szkole rozpoczęły się zajęcia z carvingu owoców i warzyw prowadzone przez p Marka Rybackiego. Zajęcia odbywają się w ramach projektu „NAUCZYCIEL  XXI  WIEKU”.

Poszukujemy radaktorów [19.10.12]

Poszukujemy radaktorów

Zapraszamy uczniów do współpracy przy redagowaniu naszej strony internetowej... Wink

Statystyki:
Wszystkich news'ów: 713 | Wszystkich kategorii: 1 |
Najnowszy news: Międzynarodowe staże... | Najczęściej czytane: Zapytanie ofertowe d... [9170]

Środa, 14 Listopada 2018
imieniny: Laura, Emil, Wawrzyniec