Nowoczene techniki koloryzacji [30.05.19]

Nowoczene techniki koloryzacji

W  naszej szkole odbyło się szkolenie fryzjerskie, wraz z warsztatami marki Artego poprowadzone przez instruktora  stylistę Dariusza Adamowskiego. Jeszcze do niedawna na wybiegach ,wśród gwiazd i w salonach fryzjerskich królowało ombre.

Wakacje z WOT [30.05.19]

Wakacje z WOT

Wojskowa Komenda Uzupełnień jako przedstawiciel Ministra Obrony Narodowej w terenie odpowiedzialna jest za uzupełnianie Sił Zbrojnych. Efektem końcowym ma być zwiększenie potencjału obronnego Rzeczypospolitej Polskiej.

Koloryzacja ARTEGO od podstaw [22.05.19]

Koloryzacja ARTEGO od podstaw

W dniu 16.05.2019 r.  w naszej szkole odbyło się szkolenie fryzjerskie, wraz z warsztatami marki Artego poprowadzone przez najlepszego mistrza fryzjerstwa Dariusza Adamowskiego. W szkoleniu wzięli udział nauczyciele praktycznej nauki zawodu- Kamila Lis , Katarzyna Gugałka i Justyna Chlipalska.

Zawodowcy na start - Wykonywanie pomiarów miernikiem bezpieczeństwa [22.05.19]

Zawodowcy na start - Wykonywanie pomiarów miernikiem bezpieczeństwa

Od 01.09.2017 r. Zespół Szkół nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie realizuje projekt „Zawodowcy na Start”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Osi Priorytetowej PRO WM 2014 – 2020 X Edukacja dla rozwoju regionu, Działania 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałania 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów. Efektem wsparcia będzie nabycie/podniesienie przez uczniów kompetencji, umiejętności oczekiwanych przez pracodawców lokalnego/regionalnego rynku pracy.

Zawodowcy na start - tworzenie i kontrola harmonogramów [22.05.19]

Zawodowcy na start - tworzenie i kontrola harmonogramów

Zawodowcy na start - Carving [22.05.19]

Zawodowcy na start - Carving

Warsztaty fryzjerskie w SP w Górznie [22.05.19]

Warsztaty fryzjerskie w SP w Górznie

W kwietniu młodzież z kl. III TUF i II TŻiUG pod opieką nauczycieli spędziła czas na warsztatach fryzjerskich i gastronomicznych w Szkole Podstawowej w Górznie. Celem spotkania było wprowadzenie w nastrój  Świąt Wielkanocnych poprzez wspólne dekorowanie pierników. Podczas warsztatów powstały prawdziwe  dzieła sztuki, które z pewnością ozdobią nie jeden koszyczek  w rodzinnym domu.

XX edycja Olimpiady Techniki Samochodowej [26.04.19]

XX edycja Olimpiady Techniki Samochodowej

W 2000 r. redakcja „Auto Moto Serwisu” po raz pierwszy zorganizowała Olimpiadę Techniki Samochodowej dla młodzieży szkół średnich o profilu samochodowym. W tym roku redakcja wspólnie z Wydawnictwami Komunikacji i Łączności zorganizowała jubileuszową XX edycję Olimpiady Techniki Samochodowej, nad którą honorowy patronat objął Minister Edukacji Narodowej.

Zdrowe Słodycze [26.04.19]

Zdrowe Słodycze

W piątek 29 marca 2019 r odbyły się warsztaty cukiernicze pod hasłem „Zdrowe słodycze” zorganizowane dla uczniów klasy III ze Szkoły Podstawowej w Gończycach.

Mistrzostwa Polski Mechaników 2019 [05.04.19]

Mistrzostwa Polski Mechaników 2019

Miło nam ogromnie poinformować że nasza szkoła zakwalifikowała się do FINAŁU OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW MECHANIKÓW 2019. Finał konkursu pod patronatem producenta olejów Mobil Delvac 1™ odbył się na targach Poznań Motor Show 2019, Ambasadorem  Mistrzostw, znany z programu „101 Napraw” w TVN Turbo był  Grzegorz Duda.

Szkolenie ZAMEL [05.04.19]

Szkolenie ZAMEL

W środę 27 marca ponad 50 uczniów III i IV klasy technikum elektrycznego wzięło udział w szkoleniu, które po raz drugi zorganizowali nauczyciele przedmiotów zawodoweych, we współpracy z firmą Zamel. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy, którym zaprezentowano podstawowe urządzenia automatyki budynkowej oraz elementy inteligentnego domu sterowane radiowo.

II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny - Kuchnia Nadwiślańska 2019 [05.04.19]

II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny - Kuchnia Nadwiślańska 2019

W dniu 3 kwietnia  2019 odbył się II Ogólnopolski Konkurs Kulinarny „ Kuchnia Nadwiślańska”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Garwolińskiego Pan Mirosław Walicki. Patronat merytoryczny objęło Stowarzyszenie Kucharzy Euro Toques Polska z siedzibą w Brukseli. Patronat medialny objął wirtualnyGarwolin.

Global Money Week [05.04.19]

Global Money Week

Grupa uczniów naszej szkoły (pod opieką Pani Joanny Romanowicz, Pana Mariusza Dudzińskiego, Pani Krystyny Michalik), po raz trzeci wzięła udział w międzynarodowej akcji Global Money Week (GMW)  - Światowy Tydzień Pieniądza, której tegoroczna edycja przebiegała w dniach 25 marca – 31 marca pod hasłem: „Learn. Save. Earn” – „Zdobywaj wiedzę. Oszczędzaj. Zarabiaj"

Sukces fryzjerek [05.04.19]

Sukces fryzjerek

Dnia 21 marca 2019 roku w Zespole Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach odbył się II Ogólnopolski Konkurs Fryzjerski „Antoine Cierplikowski. Król Fryzjerów, Fryzjer Królów”. Konkurs obejmował dwie kategorie: sprawdzian wiedzy nt. życia Antoniego Cierplikowskiego oraz wykonanie fryzury damskiej o tematyce „La viva Espania! Królowa flamenco”.

Awangarda na co dzień [05.04.19]

Awangarda na co dzień

W dniu 26.03.2019 w Warszawie odbył się Konkurs   Fantazji Fryzjerskiej. W konkursie brało udział 18 szkół z całej Polski. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach damskiej i męskiej. Tematem była „Awangarda na co dzień ”. Uczennice naszej szkoły walczył w kategorii  damskiej

Statystyki:
Wszystkich news'ów: 810 | Wszystkich kategorii: 1 |
Najnowszy news: Laureaci II edycji k... | Najczęściej czytane: Zapytanie ofertowe d... [11870]

Poniedziałek, 23 Września 2019
imieniny: Tekla, Bogusław