Fryzjerski zawrót głowy...

Dnia 06 marca 2020 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbył się V Międzyszkolny Turniej Fryzjerski pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej pt. „Wiosenny zawrót głowy”.

Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień oraz zainteresowań młodych adeptów w dziedzinie fryzjerskiej, prezentacja umiejętności fryzjerskich, rozwijanie kreatywności, kształcenie umiejętności z zakresu stylizacji, wymiana doświadczeń, współzawodnictwo i konfrontacja umiejętności zawodowych.

Naszą szkołę godnie reprezentowała i wywalczyła I Miejsce,  przyszła fryzjerka Monika Grzyb (kl. IV TUF), która przygotowała wiosenną stylizację z niesamowitą wyobraźnią i dbałością o szczegóły. Modelka, Joanna Karczmarczyk (kl. III TB), zachwyciła Jury strojem, makijażem i oczywiście misternie wyczesaną fryzurą.

Dodatkową atrakcją dla uczestników konkursu był pokaz fryzur wykonanych przez absolwentkę ZSP, klasy fryzjerskiej - Monikę Sidor.

Gratulujemy sukcesu!!!

Tekst: Krystyna Gąsiorowska