O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
PODSUMOWANIE I SEMESTRU 2019/2020

 

 

 

W dniu 30 stycznia 2020 odbył się apel podsumowujący pracę Szkoły w pierwszym semestrze roku szkolnego 2019/2020. Dyrektor Szkoły Ewa Flaga przedstawiła dane statyczne gratulując najlepszym klasom i uczniom.

 

 

 

 

 

 

 

ANALIZA WYNIKÓW NAUCZANIA W I SEMESTRZE ROKU SZK. 2019/2020

 

BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia – najlepsi uczniowie

Mechanik pojazdów samochodowych

  • Klasy I – Jakub Talarek 3,83
  • Klasa II - Mikołaj Jasiński 4,00
  • Klasa III -  brak uczniów ze średnią 3,5 i więcej

 

Kucharz 

  • Klasy 1 – Aneta Baran 3,94
  • Klasa II – Aurelia Gajos 4,67
  • Klasa III - Martyna Ptasińska 4,08

 

Najlepsi uczniowie w rocznikach

  • Klasy I  - Anna Baran  zawód kucharz
  • Klasy II – Aurelia Gajos zawód kucharz
  • Klasy III – Martyna Ptasińska zawód kucharz

 

Najlepszy uczeń w zawodzie :

  • Kucharz – Aurelia Gajos klasa II
  • Mechanik pojazdów samochodowych – Mikołaj Jasiński klasa II

 

Najlepsza klasa 

  1. II kucharz
  2. III kucharz
  3. I8  kucharz 

 

Najlepszy uczeń w szkole (10-tka)

  1. Aurelia Gajos kl. II kucharz
  2. Jakub Wożniak II kucharz
  3. Martyna Ptasińska III kucharz
  4. Weronika Teperek II kucharz
  5. Marta Kisiel II kucharz
    Bożena Zadrożna II kucharz
  6. Zuzanna Osiak II kucharz
  7. Wiktoria Majsterek III kucharz
    Mikołaj Jasiński II mechanik pojazdów samochodowych
  8. Aneta Baran I kucharz

    uczniów ma średnią 4 i więcej

 

 

TECHNIKUM NR 2 - najlepsi uczniowie

Klasy I

  1. Piotr Zalewski 5,33 technik informatyk (po gimnazjum)
  2. Szymon Frelik 4,90 technik informatyk (po szkole podstawowej)
  3. Stanisław Majsterek 4,42 technik elektryk (po szkole podstawowej)
  4. Oliwia Szpicka 4,38 technik informatyk (po gimnazjum)
  5. Jakub Mucha 4,30 technik informatyk (po szkole podstawowej)
  6. Patryk Przybysz 4,29 technik informatyk (po szkole podstawowej)
  7. Michał Kalinowski 4,25 technik elektryk (po gimnazjum)
    Dawid Frąc 4,25 technik pojazdów samochodowych (po gimnazjum)
  8. Konrad Kowalski 4,24 technik informatyk (po szkole podstawowej)
  9. Sebastian Kurek 4,22 technik budownictwa (po szkole podstawowej)
    Paweł Kamiński 4,22 technik pojazdów samochodowych (po szkole podstawowej)
  10. Wiktoria Gniadek 4,20 technik usług fryzjerskich (po gimnazjum)
    Igor Baran 4,20 technik informatyk (po szkole podstawowej)

    (28 uczniów ze średnią 4 i więcej, w tym 11 uczniów w zawodzie technik informatyk po szkole podstawowej)

 

Klasy II

  1. Damian Sabak  5,13  technik informatyk
  2. Bartosz Piłka 4,94 technik informatyk
  3. Szymon Talarek 4,81 technik informatyk
  4. Damian Poświata 4,79 technik budownictwa
  5. Marcin Zając 4,75 technik informatyk
  6. Michał Połosak 4,71 technik informatyk
  7. Karol Trzpil 4,69 technik informatyk
  8. Anna Karpisz 4,67 technik żywienia i usług gastronomicznych
  9. Szymon Mucha 4,63 technik informatyk
  10. Piotr Jedrzejewski 4,56 technik informatyk

    (35 uczniów ze średnią 4 i więcej, w tym 19 uczniów w zawodzie technik informatyk)

 

Klasy III

  1. Kamil Chmielak  5,11 technik informatyk
  2. Karolina Gajek 5,00 technik usług fryzjerskich
  3. Kamil Kania 4,63 technik informatyk
    Przemysław Polej 4,63 technik informatyk
  4. Damian Bartak 4,50 technik informatyk
  5. Julia Domańska 4,41 technik żywienia i usług gastronomicznych
    Natalia Parysek 4,41 technik żywienia i usług gastronomicznych
    Julia Słowińska 4,41 technik żywienia i usług gastronomicznych
  6. Jakub Sikora 4,37 technik informatyk
  7. Wiktoria Piesio 4,24 technik żywienia i usług gastronomicznych
  8. Damian Piętka 4,23 technik elektryk
  9. Szymon Zając 4,21 technik informatyk
  10. Kamila Dzadz 4,18 technik żywienia i usług gastronomicznych

    ( 28 uczniów ze średnią 4 i więcej, w tym 18 z klasy technik informatyk)

 

Klasy IV

  1. Bartłomiej Konopacki 5,42 technik informatyk
  2. Kamil Mikulski 5,00 technik elektryk
    Piotr Koryś 5,00 technik informatyk
  3. Piotr Pyzerski 4,86 technik elektryk
  4. Maria Kalinowska 4,83 technik budownictwa
  5. Tomasz Janisiewicz 4,75 technik informatyk
    Mateusz Śliwecki 4,75 technik informatyk
  6. Ewa Głąbicka 4,62 technik budownictwa
  7. Izabela Korgol 4,50 technik żywienia i usług gastronomicznych
  8. Weronika Boratyńska 4,46 technik żywienia i usług gastronomicznych
    Karolina Szulik 4,46 technik żywienia i usług gastronomicznych
  9. Weronika Brzyzek 4,40 technik usług fryzjerskich
  10. Anna Salamończyk 4,33 technik usług fryzjerskich

    (29 uczniów ze średnią 4 i więcej)

 

W zawodach:

  • technik budownictwa – Maria Kalinowska (4,83) kl. IV, Damian Poświata (4,79) kl. II, Ewa Głąbicka (4,58) kl. IV
  • technik elektryk – Kamil Mikulski kl. IV (5,00), Piotr Pyzerski kl. IV (4,91), Szymon Dadas kl. II (4,53)
  • technik informatyk –Bartłomiej Konopacki kl. IV (5,42), Piotr Zalewski kl. I po gimnazjum (5,33), Damian Sabak kl. II (5,13)
  • technik pojazdów samochodowych –Dawid Frąc kl. I po gimnazjum (4,25), Paweł Kamiński kl. I po szkole podstawowej (4,22), Mateusz Staniak kl. III (4,17)
  • technik usług fryzjerskich –Karolina Gajek kl. III (5,00), Weronika Brzyzek kl.IV (4,40), Anna Salamończyk kl.IV (4,33)
  • technik żywienia i usług gastronomicznych –Anna Karpisz kl. II (4,67), Izabela Korgol kl. IV (4,50), Piotr Barbarczyk kl. II (4,47)

 

Najlepsze klasy w rocznikach

  • klasy I  technik informatyk po szkole podstawowej 3, 58
  • klasy II technik informatyk 3,96
  • klasy III technik informatyk 3,87
  • klasy IV technik usług fryzjerskich – 3,56

 

NAJLEPSZE KLASY w technikum:

  1. II technik informatyk  - 3,96
  2. III technik informatyk – 3,87
  3. I technik informatyk po szkole podstawowej- 3,58
  4. IV technik usług fryzjerskich – 3,56
  5. I technik informatyk po gimnazjum – 3,47
  6. III technik żywienia i usług gastronomicznych – 3,45
  7. IV technik informatyk – 3,38
    IV technik żywienia i usług gastronomicznych – 3,38
  8. II technik usług fryzjerskich – 3,33
  9. I technik usług fryzjerskich po gimnazjum – 3,30
  10. II technik żywienia i usług gastronomicznych – 3,28

 

Najlepsze klasy w zawodach

  • technik budownictwa – klasa IV
  • technik elektryk – klasa I
  • technik informatyk – klasa II
  • technik pojazdów samochodowych – klasa II
  • technik usług fryzjerskich – klasa IV
  • technik żywienia i usług gastronomicznych – klasa III

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W TECHNIKUM

  1. Bartłomiej Konopacki, kl. IV technik informatyk – 5,42
  2. Piotr Zalewski kl. I technik informatyk po gimnazjum – 5,33
  3. Damian Sabak kl. II technik informatyk – 5,13
  4. Kamil Chmielak kl. III technik informatyk – 5,11
  5. Karolina Gajek kl. III technik usług fryzjerskich – 5,00
    Kamil Mikulski kl. IV technik elektryk – 5,00
    Piotr Koryś kl. IV technik informatyk – 5,00
  6. Bartosz Piłka kl. II technik informatyk – 4,94
  7. Piotr Pyzerski kl. IV technik elektryk – 4,91
  8. Szymon Frelik kl. I technik informatyk po szkole podstawowej – 4,90
  9. Maria Kalinowska kl. IV technik budownictwa – 4,83
  10. Szymon Talarek kl. II technik informatyk – 4,81

    120 UCZNIÓW TECHNIKUM ZE ŚREDNIĄ 4 I WIĘCEJ + 9 UCZNIÓW
    Z BRANŻOWEJ SZKOŁY I stopnia = 129 UCZNIÓW ZESPOŁU

 

Na apelu wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w różnych konkursach i turniejach.

G r a t u l u j e m y !

Nagrody ufundowała Rada Rodziców

 



Poleć tego news'a
Podziel się z innymi:


Środa, 19 Lutego 2020
imieniny: Arnold, Konrad, Marceli


Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
4,136,961 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.