STUDNIÓWKA 2020 W ZESPOLE SZKÓŁ nr 2 w GARWOLINIE

18 stycznia 20120rr punktualnie o godz.19  w sali bankietowej „Moderno”, w takt poloneza „W starym zamku”, uczniowie klas czwartych Technikum nr 2 w Garwolinie rozpoczęli Bal Studniówkowy.

Oczywiście nie zabrakło okolicznościowych przemówień i życzeń dla przyszłych absolwentów.  Glos zabrali wicestarosta Powiatu Garwolińskiego p. Iwona Kurowska, zastępca Burmistrza Miasta Garwolin p. Albert Baran oraz dyrektor ZS nr2 p. Ewa Flaga. W swoim wystąpieniu powiedziała m.in. „Drodzy maturzyści, z całego serca życzę wam abyście świadomie wybierali swoje drogi życiowe, dążąc ku wyznaczonym sobie celom. Jak powiedziała Olga Tokarczuk, pisząc Księgi Jakubowe: „Bóg stworzył człowieka z oczami z przodu, a nie z tyłu głowy. To znaczy, że człowiek ma zajmować się tym co będzie, a nie tym co było”. Życzę wam abyście marzyli, planowali i realizowali swoje zamierzenia w bliskiej i dalszej przyszłości.”

Był to wieczór wielu wzruszeń, ale i dobrej zabawy,
która trwała do samego rana,
bo przecież
„siła i piękno są darem młodości”