Artego w Zakopanem

W listopadzie uczennica Anna Salamończyk z klasy IV TUF uczestniczyła  w  pokazie fryzjerskim marki Artego w Zakopanem.  Prostota, natura i romantyczny klimat to propozycja Artego na ten sezon. Zaproponowane fryzury są odpowiedzią na najnowsze trendy, w których królują pudrowe róże, granaty oraz odcienie srebra i szarości.

Uczestnicy  wzięli  czynny udział w szkoleniach pod okiem instruktora. Pokaz  składał się z dwóch części, teoretycznej i praktycznej. Podczas części teoretycznej zapoznaliśmy się i omówiliśmy :

• 4 techniki  koloryzacji
  • 3 techniki strzyżeń
  • upięcia

W części praktycznej wykonaliśmy 3 z 4 wcześniej prezentowanych technik koloryzacji i strzyżeń ,oraz upięć.

Pokazane zostały techniki strzyżeń, które podkreśliły efekty trójwymiarowej koloryzacji.

Marka przedstawia kolekcję upięć , którą stylistka Darya Uskumbaeva  dedykuje miłośniczkom stylu romantycznego. Zaproponowane upięcia charakteryzują się ciekawymi formami oraz wyszukanymi dodatkami tworząc finezyjny wygląd całej stylizacji .Po ukończonym szkoleniu każdy z uczestników otrzymał certyfikat.

Poniedziałek, 30 Marca 2020
imieniny: Amelia, Leonard, Dobromir