BARTŁOMIEJ KONOPACKI STYPENDYSTĄ PREZESA RADY MINISTRÓW

4 grudnia 2019 w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów poświadczających otrzymanie stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium, wręczane od 1997, jest formą nagradzania i wspierania rozwoju uczniów szkół dla młodzieży, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Otrzymują je uczniowie, którzy otrzymali promocje z wyróżnieniem i najwyższą średnią ocen w szkole lub wykazali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie otrzymywali dyplomy z rąk Pani Doroty Skrzypek Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty i  Pana Adama Skupa Dyrektora Delegatury w Siedlcach Kuratorium Oświaty w Warszawie.

Z naszej szkoły stypendium otrzymał Bartłomiej Konopacki, uczeń klasy czwartej Technikum nr 2 w zawodzie technik informatyk.

Gratulujemy stypendyście oraz Jego Rodzicom.

Środa, 19 Lutego 2020
imieniny: Arnold, Konrad, Marceli