EUROELEKTRA

Już kolejna olimpiada za nami. Tym razem 7 listopada odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA. Rozgrywki odbywają się w trzech etapach dla trzech grup tematycznych: elektrycznej, elektronicznej i teleinformatycznej. Nasi elektrycy z klas 2TE, 3TE oraz 4TE dzielnie stawili czoła wyzwaniu i z uśmiechem na twarzy zaczęli rozwiązywać test. Zadań testowych było 16, jednak nie tylko poprawny wynik się liczył, lecz ich pełne rozwiązanie. Nasi śmiałkowie to: Kozicki Szymon 4TE, Mikulski Kamil 4TE, Pyzerski Piotr 4TE, Skoczek Kamil 4TE, Kurach Mikołaj 3TE, Piętka Damian 3TE, Piętka Norbert 3TE, Trzpil Kacper 3TE, Dadas Szymon 2TE oraz Głaszczka Michał 2TE.

Czy naszym uczniom się udało? Tego dowiemy się do 18 grudnia. A póki co trzymamy kciuki.

Olimpiada jest finansowana z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej i Urzędu Miasta Bydgoszczy oraz partnerów branżowych i sponsorów.

Piątek, 6 Grudnia 2019
imieniny: Mikołaj, Emilian, Leontyna