XLVI edycja Olimpiady Wiedzy Technicznej

Ach, jak ten czas szybko leci. W piątek 18 października w budynku warsztatów szkolnych, odbył się pierwszy etap XLVI edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej.  Swój udział  w tych rozgrywkach zgłosili uczniowie z klas elektrycznych, mechanicznych oraz budowlach. Zawody pierwszego stopnia miały charakter otwarty i polegały na rozwiązaniu testów i zadań w trybie on-line , na konkursowej platformie internetowej. W tym roku organizatorzy zdecydowali się po raz pierwszy przeprowadzić szkolny etap Olimpiady w tej formie. Należało wskazać poprawne odpowiedzi na 15 pytań testowych oraz rozwiązać trzy spośród sześciu zadań z treścią. Gdy już prace zostaną sprawdzone, szkoła otrzyma dokładną informację o liczbie punktów zdobytych przez naszych Olimpijczyków. Wszystkim uczestnikom Olimpiady życzymy jak najlepszych wyników.

Patronat honorowy: Minister Edukacji Narodowej

Piątek, 6 Grudnia 2019