O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

 

W rok szkolnym 2018/2019 35 uczniów ( w ubr. 23 a w poprzednim 15) osiągnęło średnią ocen powyżej 4,75 – a więc otrzymują oni świadectwa z białoczerwonym paskiem.

  1. BARTŁOMIEJ KONOPACKI z klasy trzeciej technik informatyk 5,80
  2. KAMIL MIKULSKI  z klasy trzeciej technik elektryk– 5,73
  3. KAMIL KANIA z klasy drugiej technik informatyk – 5,29
  4. SZYMON DADAS z klasy pierwszej technik elektryk – 5,25
  5. IZABELA KORGOL z klasy trzeciej technik żywienia i usług gastronomicznych – 5,24
  6. PIOTR PYZERSKI z klasy trzeciej technik elektryk – 5,22
  7. MARIA KALINOWSKA z klasy trzeciej technik budownictwa – 5,20
  8. WERONIKA BORATYŃSKA z klasy trzeciej technik żywienia i usług gastronomicznych – 5,17
  9. KAROLINA KOWALCZYK z klasy trzeciej technik żywienia i usług gastronomicznych – 5,12
  10. WERONIKA BRZYZEK z klasy trzeciej technik usług fryzjerskich – 5,07
  11. EWA GŁĄBICKA z klasy trzeciej technik budownictwa – 5,07
  12. DAMIAN POŚWIATA z klasy pierwszej technik budownictwa – 5,05
  13. KAROLINA GAJEK z klasy drugiej technik usług fryzjerskich – 5,00
  14. KINGA SZWED z klasy trzeciej technik budownictwa – 5,00
  15. KAMIL CHMIELAK z klasy drugiej technik informatyk – 5,00
  16. DAMIAN SABAK z klasy pierwszej technik informatyk – 4,95
  17. JULIA DOMAŃSKA z klasy drugiej technik żywienia i usług gastronomicznych– 4,93
  18. PIOTR BARBARCZYK z klasy pierwszej technik żywienia i usług gastronomicznych – 4,90
  19. BARTOSZ PIŁKA z klasy pierwszej technik informatyk – 4,90
  20. MICHAŁ POŁOSAK z klasy pierwszej technik informatyk – 4,90
  21. NATALIA PARYSEK z klasy drugiej technik żywienia i usług gastronomicznych – 4,87
  22. PIOTR KORYŚ z klasy trzeciej technik informatyk – 4,87
  23. ANNA KARPISZ z klasy pierwszej technik żywienia i usług gastronomicznych – 4,85
  24. ALEKSANDRA TRZECIAK z klasy pierwszej technik usług fryzjerskich – 4,84
  25. KLAUDIA WITAK z klasy trzeciej technik żywienia i usług gastromicznych – 4,83
  26. DAMIAN BARTAK z klasy drugiej technik informatyk – 4,82
  27. DAMIAN PIĘTKA z klasy drugiej technik elektryk – 4,81
  28. MAKSYMILIAN WAWER z klasy drugiej technik żywienia i usług gastronomicznych – 4,80
  29. MATEUSZ ŚLIWECKI z klasy trzeciej technik informatyk – 4,80
  30. KAMIL KANDER z klasy trzeciej technik informatyk – 4,80
  31. KAMIL SKOCZEK z klasy trzeciej technik elektryk – 4,80
  32. MARCIN CZARNECKI z klasy trzeciej technik budownictwa – 4,80
  33. PATRYCJA TALAREK z klasy pierwszej technik budownictwa – 4,80
  34. MAGDALENA BIERNAT z klasy trzeciej technik usług fryzjerskich – 4,79
  35. BEATA BANASZEK z klasy pierwszej technik budownictwa – 4,79

 

Uczniowie, którzy ze wszystkich przedmiotów z czterech lat nauki uzyskali średnie ocen pozwalające im na otrzymanie świadectw ukończenia szkoły z biało-czerwonym paskiem:

  1. Kacper WITAK , technik informatyk średnia 5,23
  2. Mateusz Dziubak, technik elektryk średnia 5,14
  3. Piotr WAlenda, techmik elektryk średnia 4,79

 

Serdecznie gratulujemy wyników
jesteśmy z Was bardzo dumni!
 

 

Najlepsze klasy : Technikum

  1.  II technik informatyk , średnia ocen – 3,94
  2. I technik informatyk , średnia ocen – 3,76
  3. III technik żywienia i usług gastronomicznych, średnia ocen – 3,71

 

Branżowa Szkoła I stopnia

  1. III kucharz, średnia ocen – 3,23
  2. II kucharz, średnia ocen – 3,17
  3. I kucharz, średnia ocen – 3,10

 

Najlepsza klasa pierwsza technikum - technik informatyk, średnia ocen – 3,76

Najlepsza klasa druga technikum  - technik informatyk, średnia ocen – 3,94

Najlepsza klasa trzecia technikum – technik informatyk i technik żywienia i usług gastronomicznych , średnia ocen 3,71

Najlepsza klasa czwarta technikum – technik informatyk, średnia ocen 3,52

Najlepsze klasy w zawodach:

  1. technik budownictwa – klasa III (3,27)
  2. technik elektryk – klasa II (3,51)
  3. technik informatyk – klasa II (3,94)
  4. technik pojazdów samochodowych – klasa IV (3,25)
  5. technik usług fryzjerskich – klasa III (3,66)
  6. technik żywienia i usług gastronomicznych – klasa III (3,71)

 

Najlepsi uczniowie w technikum:

Klasy pierwsze

  1.  Szymon Dadas TE – 5,25
  2. Damian Poświata TB – 5.05
  3. Damian Sabak TI – 4,95
  4. Piotr Barbarczyk TŻi UG – 4,90 
  5. Bartosz Piłka TI – 4,90 
  6. Michał Połosak TI – 4,90
  7.  Anna Karpisz TŻ i UG – 4,85
  8. Aleksandra Trzeciak TUF – 4,84
  9. Patrycja Talarek TB – 4,80
  10. Beata Banaszek TB – 4,79
  11. Tomasz Zawada TE – 4,60
  12. Wiktoria Poszytek TŻ i UG – 4,60
  13. Laura Brzezińska  TUF - 4,58
  14. Natalia Kosiorek TUF – 4,58

 (33 uczniów ze średnią 4 i więcej)

Klasy drugie

  1.  Kamil Kania TI – 5,29
  2. Kamil Chmielak TI – 5,00
  3. Karolina Gajek TUF – 5,00
  4. Julia Domańska TŻiUG – 4,93
  5. Natalia Parysek TŻiUG – 4,87
  6. Damian Bartak TI – 4,82
  7. Damian Piętka TE – 4,81
  8. Maksymilian Wawer TŻiUG – 4,80
  9. Kamila Dzadz TŻ i UG – 4,60
  10. Mateusz Staniak TPS – 4,60
  11. Przemysław Polej TI – 4,59
  12. Kacper Trzpil TE – 4,56

 (36 uczniów ze średnią ocen 4 i więcej)

Klasy trzecie

  1.  Bartłomiej Konopacki  TI – 5,80
  2. Kamil Mikulski TE – 5,73
  3. Izabela Korgol TŻ i UG – 5,24
  4. Piotr Pyzerski TE – 5,22
  5. Maria Kalinowska TB – 5,20
  6. Weronika Boratyńska TŻ i UG – 5,17
  7. Karolina Kowalczyk TŻiUG – 5,12
  8. Weronika Brzyzek TUF – 5,07
  9. Ewa Głąbicka TB - 5,07
  10.  Kinga Szwed TB – 5,00
  11. Piotr Koryś TI – 4,87

(33 uczniów ze średnią ocen 4 i więcej)

Klasy czwarte

  1.  Kacper Witak TI        - 5,50
  2. Mateusz Dziubak TE  - 5,18
  3. Piotr Walenda TE      - 4,82
  4. Piotr Włodarczyk TE – 4,55
  5. Hubert Ciołek TPS – 4,55
  6. Natalia Sowińska TUF – 4,50
  7. Ewelina Wróbel TŻiUG   -  4,38
  8. Filip Pietrzak TI  – 4,36
  9. Damian Imasz TE      - 4,27
  10. Aleksandra Kowalska TUF – 4,25
  11. Ilona Beczek TUF – 4,25
  12. Agata Kowalczyk TŻiUG – 4,23

(22 uczniów ze średnią ocen 4 i więcej)

 

Najlepsi uczniowie w Branżowej Szkole I stopnia:

  1.  Jakub Wożniak I k – 4,67
  2. Julia Szczypek III k – 4,55
  3. Martyna Ptasińska II k – 4,54
  4. Aurelia Gajos I k – 4,41
  5. Karolina kot III k – 4,40
  6. Paulina Rowicka III k – 4,40
  7. Zuzanna Osiak I k – 4,39
  8. Paweł Zagrodzki III mps – 4,38
  9. Łukasz Ćwiek III mps – 4,13
  10. Marcin Świderski III k – 4,09
  11. Dominika Jałocha III k – 4,00

 

Najlepsi uczniowie w zawodach:

Kucharz

  1.  Jakub Wożniak klasa I – 4,67
  2. Julia Szczypek klasa III – 4,55
  3. Martyna Ptasińska klasa II – 4,54

Mechanik pojazdów samochodowych

  1. Paweł Zagrodzki klasa III – 4,38
  2. Łukasz Ćwiek klasa III – 4,13
  3. Michał Szostak klasa I – 3,83

 

Najlepsze klasy w BS I stopnia

  1. III kucharz
  2. II kucharz
  3. I kucharz

 

GRATULUJEMY WYNIKÓW!


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi:


Poniedziałek, 22 Lipca 2019
imieniny: Maria, Magdalena, Wawrzyniec


Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
3,773,442 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.