Podsumowanie Konkursu Frekwencyjnego

Podsumowanie szkolnego konkursu frekwencyjnego
w ZS nr 2 w Garwolinie w roku szkolnym  2018/2019

Kolejny rok edukacji w naszej szkole zakończony. Pragniemy podsumować przebieg szkolnego konkursu frekwencyjnego. Zgodnie z założeniami regulaminu konkursowego nagrodzona zostanie klasa, która w całym roku szkolnym osiągnęła średnią roczną frekwencję powyżej 90%.

Jest to kl. III TE z wychowawcą p. Izabelą Odziemczyk- Dadas.   Uczniowie tej klasy pod bacznym okiem wychowawcy wypracowali frekwencję 90,49%. W nagrodę pojadą na jednodniową wycieczkę w miejsce wskazane przez wychowawcę i uczniów. Jest to wspólny wyjazd z uczniami ze 100% i wzorową frekwencją. Miejsce i czas wyjazdu do uzgodnienia na początku przyszłego roku szkolnego.

Pozostałe II i III miejsce w konkursie nie zostały przyznane- klasy nie osiągnęły średniej rocznej frekwencji powyżej 90%. Do nagrody bardzo niewiele brakowało kl. II TE i I TI.

Nagroda (w postaci dyplomu i słodkiej niespodzianki) należy się także uczniom, którzy przez cały okres nauki osiągnęli 100% frekwencję.  Byli to:

1.  Angelika Michałek kl. I TUF.
  2. Wiktoria Poszytek kl. I TŻ i UG.
  3. Izabela Korgol kl. III TŻ i UG.
  4. Tomasz Zawada kl. I TE.
  5. Mateusz Staniak kl. II TPS.

Gratulacje należą się także grupie uczniów, która osiągnęła wzorową frekwencję- ponad 99% - Łukasz Galas kl. III TUF, Anna Karpisz kl. I TŻ i UG, Michał Połosak kl. I TI. Jest także bardzo liczne grono uczniów w naszej szkole, którzy osiągnęli frekwencję powyżej 90% a ich liczebność to 216 osób. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Pragniemy przypomnieć, że wszystkie nagrody w konkursie są fundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Tekst: Agnieszka Zawada

Poniedziałek, 22 Lipca 2019