Zawodowcy na start - tworzenie i kontrola harmonogramów

Od 01.09.2017 r. Zespół Szkół nr 2 im. T. Kościuszki w Garwolinie realizuje projekt „Zawodowcy na Start”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Osi Priorytetowej PRO WM 2014 – 2020 X Edukacja dla rozwoju regionu, Działania 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałania 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów. Efektem wsparcia będzie nabycie/podniesienie przez uczniów kompetencji, umiejętności oczekiwanych przez pracodawców lokalnego/regionalnego rynku pracy.

Jedną z form wsparcia uczestników projektu „Zawodowcy na start” są zajęcia specjalistyczne zawodowe realizowane w ramach współpracy z otoczeniem społeczno – gospodarczym.
W roku szkolnym 2018/2019 dwunastu uczniów z klasy IV technik budownictwa brało udział w kursie: tworzenie i kontrola harmonogramów. Zakres tematyczny kursu obejmował m. in. harmonogramowanie prac, wykorzystywanie danych zewnętrznych, pracę z wieloma projektami, dostosowanie projektów i środowiska do wykorzystania w specjalistycznym oprogramowaniu, kontrolę kosztów i budżetu, raportowanie. Zajęcia zakończyły się uzyskaniem przez uczniów certyfikatów. Koszt kursu dla 6 940,00 zł.

Poniedziałek, 23 Września 2019
imieniny: Tekla, Bogusław