MAGICZNA WIOSNA!!!

W marcu po raz trzeci  w Zespole Szkół  Nr2 im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie pod honorowym patronatem Starosty Powiatowego w Garwolinie odbyła się już III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Mody Fryzjerskiej pt.,, MAGICZNA WIOSNA ”

Konkurs adresowany był do uczniów szkół fryzjerskich z całej Polski. Jest to bardzo ważny turniej dla uczestników ,który daje możliwość doskonalenia umiejętności praktycznych ,oraz rozwijania uzdolnień i zainteresowań fryzjerskich .Umożliwienie zaprezentowanie się potencjalnym pracodawcą .Celem konkursu jest nawiązanie współpracy i wymiana doświadczeń między uczniami, oraz ukazanie własnego potencjału.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy tematem tegorocznego konkursu jest ,,Magiczna wiosna” który mamy nadzieję oddał kobiecość natury i odsłonił talenty uczestników.

W konkursie wzięło udział 16 uczestników z 9 szkół:

• Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych Nr22 im. Marii Bratkowskiej w Warszawie,
  • Zespół Szkół Nr1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim,
  • Zespół Szkół Nr1 im .Stefanii Sempołowskiej w Puławach,
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Parczewie,
  • Zespół Szkół Odzieżowo  Włókienniczych im. Wł. St. Rejmonta w Lublinie,
  • Zespół Szkół  Nr21 z Technikum Nr27 Warszawa ,
  • Zespół Szkół  Nr2  im. Tadeusza Kościuszki  w Garwolinie,
  • Zespół Szkół Zawodowych Nr2 im. Marii  Dąbrowskiej w Dęblinie ,
  • Technikum ,,Lider” w Lublinie.

Kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie uczestników spowodowała, że komisja miała bardzo trudny wybór .W skład komisji wchodzili: przewodnicząca Małgorzata Kamińska ,Kacper Odziemczyk, Beata Zegadło ,Zuzanna Sumirska, Aleksandra Nakonieczna.

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali statuetki, dyplomy i cenne nagrody

Nagrody w konkursie otrzymały:

Za zajęcie:

• I miejsce  – Natalia Kowalska - Zespół Szkół Zawodowych Nr2 im. Marii  Dąbrowskiej w Dęblinie,
  • II miejsca   –  Natalia Gałczyńska- Zespół Szkół  Nr2 im. Tadeusza Kościuszki  w Garwolinie,
  • III miejsce –Szulborska Julia- Zespół Szkół Odzieżowych, Fryzjerskich i Kosmetycznych Nr22 im. Marii Bratkowskiej w Warszawie ,

Nagrodę specjalną ufundowaną przez Dyrektora szkoły Panią Ewę Flagę ,oraz Starostę Powiatu Garwolińskiego Pana Mirosława Walickiego otrzymali :

• Kinga Kramek
  • Weronika Gęborys
  • Paulina Marczuk
  • Paulina Piórkowska

Wydarzenie wspierali sponsorzy:
Fale Loki Koki Krzyszto Królikowski, Masha Beata Kwiatkowska, Studio Ruchu Kordszewscy Piotr Kordaszewski, Nessi, Art Flowers Izabela Ragus, Salon Kosmetyczny Anna Domańska, Salon Sukien Ślubnych Alpina Mróz, Studio Fotograficzne Paulina Odziemczyk, Ekolider Jarosław Wyglądała, Studio Fryzjerskie ,,Jola'', Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Grzegorz Paśnik, Salon Fryzjerski ,,Ela'', "Smak Drób'' Stefan Gniadek, Salon Fryzjerski ,,Beata'', Fotografia Reportażowa i Studyjna ,,Kobus'', Piekarnia- Cukiernia Żabczyńscy, Poldom Grzegorz Siarkiewicz , Bank BGŻ BNP PARIBAS, "Magnolia" Małgorzata Kamińska , ,,AGA'' Sklep Odzieżowy Agnieszka Kowalska, "Jarmir'' Owoce -warzywa, KS System Kamil Szczepanik, Lechpol ,Depiclear ,Wydawnictwo ,,SUZI’, Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne  ,,WSIP”

Konkurs patronatem medialnym objęli portal eGarwolin.pl, Gazeta Powiatu Garwolińskiego Twój Głos i Wirtualny Garwolin,TVP3.

Wszystkim biorącym udział w konkursie oraz ich opiekunom dziękujemy za udział i zapraszamy w kolejnych edycjach.

Organizatorzy: nauczyciele przedmiotów zawodowych: Kamila Lis, Katarzyna Gugałka, Krystyna Gąsiorowska

Linki do relacji:

>>> Pełna relacja fotograficza także na szym profilu FB <<<