Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 na Uniwersytecie dla Gimnazjalisty

Marzec już się zaczął, a wraz z nim zajęcia w ramach „Uniwersytetu dla Gimnazjalisty”. Pierwszy cykl zajęć z informatyki, gastronomii i fizyki, odbył się 12 marca na pracowniach szkolnych i warsztatowych. Nasi goście – uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr2 w Garwolinie, chętnie uczestniczyli w zajęciach laboratoryjnych, nie ukrywając swojego zadowolenia ze sposobu ich prowadzenia. Po zakończonych zajęciach z fizyki uczniowie wzięli udział w pokazach elektrycznych, oraz w degustacji smakołyków oferowanych przez naszych młodych kucharzy. Na koniec dyrektor Grzegorz Rybak oprowadził grupę gości – ok. 90 osób co całej szkole, a także warsztatach szkolnych. Dyrekcji oraz nauczycielom opiekunom, którzy przybyli wraz z młodzieżą do naszej placówki serdecznie dziękujemy. Zapraszamy ponownie.

Środa, 26 Czerwca 2019
imieniny: Paulina, Jan, Paweł