O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Dobrze zaPROJEKTowana Szkoła 2019

Projekt z klasą wydawnictwa Nowa Era

Nasza szkoła ZS nr 2 w Garwolinie uczestniczyła w IX Edycji konkursu Projekt z klasą organizowanym przez wydawnictwo Nowa Era. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do pracy metodą projektu.  Uczestnicy konkursu mieli szansę zdobyć grant finansowany na realizację swojego projektu edukacyjnego. W tym roku do zdobycia było 56 grantów na łączną sumę 62 000zł. Natomiast szkoły, którym w tym roku nie udało się wygrać grantu otrzymali dyplomy uczestnictwa i zostali wpisani na listę Najlepiej zaprojektowanych Szkół w Kraju.

W IX edycji konkursu w naszej szkole zostały zgłoszone dwa projekty przez Panią Justynę Chlipalską projektu edukacyjny pt. ,,Szkolenia dla fryzjerów kluczem do zatrudnienia’’ oraz Annę Liszewską projekt edukacyjny pt.,, Detektywi żywności na tropie tajemnic zdrowia’’

Pani Justyna Chlipalska i Anna Liszewska otrzymały certyfikaty PROJEKTant edukacji 2019 za przygotowanie projektu edukacyjnego do IX edycji ogólnopolskiego konkursu wydawnictwa Nowa Era ,, Projekt z klasą’’ oraz inspirowanie uczniów do podejmowania ambitnych wyzwań edukacyjnych. A Zespół Szkół nr 2 im. Tadeusza Kościuszki  otrzymał certyfikat Dobrze zaprojektowana Szkoła 2019 za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych.

Dzięki udziałowi w konkursie „Projekt z klasą" nasza  szkoła znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła"

 

 

 

 


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi:


Poniedziałek, 30 Marca 2020
imieniny: Amelia, Leonard, Dobromir


Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
4,200,289 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.