Tydzień pełen szkoleń

Jedną z najbardziej prężnie rozwijających się branży jest motoryzacja. Im więcej pojawia się na naszych ulicach pojazdów, tym bardziej rygorystyczne stają się normy jakości spalin,  jakie muszą być przez nie spełniane. Technologia w tej dziedzinie rozwija się tak szybko, że wydawcy podręczników szkolnych nie nadążają za nią.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników branży motoryzacyjnej jak i uczniów szkół samochodowych, Firma INTER CARS - oddział Wola Rębkowska zorganizowała bezpłatne szkolenia w mobilnej sali szkoleniowej – amerykańskiej ciężarówce  - Show Truck 2019. Szkolenia, których koordynatorem jest pan Mariusz Nozorek, trwają cztery dni. Pierwszego dnia nie mogło zabraknąć wyróżniających się wysokim poziomem wiedzy uczniów z naszej szkoły, a byli to z klasy 3MPS Kamil Czarnecki, Bartłomiej Kisiel, Mateusz Wasilewski, oraz z klasy 2TPS Mateusz Staniak, pod opieką pana Dariusza Wiącka i Marcina Woźniaka.

Pierwszego dnia szkolenie poprowadził pan  Andrzej Andraka, który wszystkim uczestnikom zaimponował ogromną wiedzą dotyczącą układów oczyszczania spalin zgodnych z Normą Euro 6. Miło jest móc wymienić doświadczenia wiedząc, że nasz rozmówca to nie tylko teoretyk, lecz człowiek, który pracuje jako mechanik, a posiadanej wiedzy nie zawdzięcza tylko książkom, ale przede wszystkim swojej ciężkiej pracy.

Firmie INTER CARS serdecznie dziękujemy za szkolenie z tzw. „górnej półki”.

Szczegóły szkoleń pod adresem:

Środa, 22 Maja 2019
imieniny: Julia, Wiesława, Helena