Detektywi w akcji...

Dnia 24 stycznia 2019 roku Julia Liczbarska i  uczniowie klasy II TŻiUG w ramach działalności koła Detektywi Zdrowej Żywności przeprowadzili  akcję prozdrowotną w Zespole Szkół Specjalnych nr 2 w Garwolinie. Przeprowadzenie akcji było  jednym z  warunków , które Julia musiała  wykonać w  by reprezentować szkołę  w okręgowych  eliminacjach Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia .   Celem spotkania była integracja młodzieży oraz zachęcenie do zdrowego i aktywnego stylu życia.  Spotkanie składało się z trzech części. Pierwszą było przedstawienie  prezentacji  dotyczącej  zasad zdrowego odżywiania , którą  prowadziły -  Julia Liczbarska i Natalia Parysek. Następnie odbył się pokaz wykonania ciasteczek owsianych w wykonaniu Sylwestra  Trybulskiego. Ostania część  przebiegała na sportowo . Pod czujnym okiem pani Marzenny Żak przebiegały kolejne rywalizacje sportowe.  Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali zdrowe upominki od firmy Brueggen  oraz mieli możliwość degustacji ciasteczek i poznania smaków  dodatków np. siemienia lnianego, liofilizowanych malin i pomarańczy , nasion  chija  i innych.

Środa, 22 Maja 2019
imieniny: Julia, Wiesława, Helena