O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ogólnopolski sukces Dwójki

 

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Pokażcie nam swoją  małą „Alma Mater” już za nami. Miło mi zakomunikować wszem i wobec , że dnia 28 lutego 2019r.  uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie zajęli 1 miejsce. 


Chciałam w tym miejscu podziękować szczególnie uczniom klasy 3 TŻiUG – Weronice Boratyńskiej, Izabeli Korgol, Karolinie Kowalczyk i Kamilowi Grylakowi , którzy przyczynili się do powstania pięknego albumu-książki o naszej szkole .To właśnie Ich zapał , energia i zaangażowanie sprawiły , że marzenia stały się faktem .

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów historią szkoły oraz zaprezentowanie jej szerokiej publiczności .Naszym zadaniem było przygotowanie albumu w formie papierowej , zawierającego – zdjęcia lub rysunki szkoły (przygotowane przez Magdalenę Szeląg), opis patrona , dyrektorów , nauczycieli żyjących i tych już nieżyjących ,uczniów i najwybitniejszych absolwentów oraz przedstawienie osiągnięć sportowych , przedmiotowych , środowiskowych. Wzbogaciliśmy nasz album o reportaże -wywiady oraz ogromną ilość zdjęć .

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Radę Fundacji Hotele Polskie Dzieciom , a organizatorem tej fantastycznej inicjatywy jest Fundacja Honor Pomagania Dzieciom z Warszawy. Nasi uczniowie będą mogli skorzystać  z  7-dniowego wyjazdu do Zakopanego.

 Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu !!! Życzymy Wam, żeby nigdy nie opuszczały Was zapał , energia i chęć sięgania po to , co najlepsze.  Pamiętajcie , że umysły są jak spadochrony - działają tylko wtedy, kiedy są otwarte.

 

 


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi:


Środa, 22 Maja 2019
imieniny: Julia, Wiesława, Helena


Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
3,675,407 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.