Ogólnopolski sukces Dwójki

VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Pokażcie nam swoją  małą „Alma Mater” już za nami. Miło mi zakomunikować wszem i wobec , że dnia 28 lutego 2019r.  uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Garwolinie zajęli 1 miejsce.

Chciałam w tym miejscu podziękować szczególnie uczniom klasy 3 TŻiUG – Weronice Boratyńskiej, Izabeli Korgol, Karolinie Kowalczyk i Kamilowi Grylakowi , którzy przyczynili się do powstania pięknego albumu-książki o naszej szkole .To właśnie Ich zapał , energia i zaangażowanie sprawiły , że marzenia stały się faktem .

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów historią szkoły oraz zaprezentowanie jej szerokiej publiczności .Naszym zadaniem było przygotowanie albumu w formie papierowej , zawierającego – zdjęcia lub rysunki szkoły (przygotowane przez Magdalenę Szeląg), opis patrona , dyrektorów , nauczycieli żyjących i tych już nieżyjących ,uczniów i najwybitniejszych absolwentów oraz przedstawienie osiągnięć sportowych , przedmiotowych , środowiskowych. Wzbogaciliśmy nasz album o reportaże -wywiady oraz ogromną ilość zdjęć .

Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez Radę Fundacji Hotele Polskie Dzieciom , a organizatorem tej fantastycznej inicjatywy jest Fundacja Honor Pomagania Dzieciom z Warszawy. Nasi uczniowie będą mogli skorzystać  z  7-dniowego wyjazdu do Zakopanego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu !!! Życzymy Wam, żeby nigdy nie opuszczały Was zapał , energia i chęć sięgania po to , co najlepsze.  Pamiętajcie , że umysły są jak spadochrony - działają tylko wtedy, kiedy są otwarte.

Środa, 22 Maja 2019
imieniny: Julia, Wiesława, Helena