26 stycznia 2019!!! STUDNIÓWKA!!!

26 stycznia 2019 roku w Sali Bankietowej w Pilczynie Nowym tegoroczni maturzyści zebrali się na balu studniówkowym.

Wszystkich zebranych gości powitała p. Ewa Flaga – dyrektor szkoły. Pani dyrektor życzyła gościom szampańskiej zabawy, a uczniom zdania najważniejszego egzaminu w życiu,  którym jest matura. Szczególne podziękowania trafiły do rodziców i wychowawców klas, którymi w tym roku byli: Krystyna Gąsiorowska, Kamila Lis, Krystyna Michalik, Magdalena Ryszkowska, Grzegorz Rybak i Paweł Żak. Głos zabrali także: Starosta Powiatu Garwolińskiego – Mirosław Walicki, Burmistrz Miasta Garwolin – Marzena Świeczak oraz przewodnicząca Rady Rodziców – Małgorzata Zadróżna-Piłka.

Studniówkę tradycyjnie rozpoczął polonez. Zebrani mogli również podziwiać walca i belgijkę. Za przygotowanie wszystkich tańców odpowiedzialna była Marzenna Żak.

Zabawa studniówkowa trwała do białego rana, a goście bawili się przy muzyce zespołu Relaks.

Całą galerię zdjęć z tego wydarzenia znajdziecie w naszej galerii na FB

Poniedziałek, 22 Kwietnia 2019
imieniny: Kaja, Leon, Łukasz