O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Podsumowanie I semestru 2018/2019

 

W dniu 23 stycznia 2019 odbył się apel podsumowujący pracę Szkoły w pierwszym semestrze roku szkolnego 2018/2019. Dyrektor Szkoły Ewa Flaga przedstawiła dane statyczne gratulując najlepszym klasom i uczniom.

 

 

ANALIZA WYNIKÓW NAUCZANIA W I SEMESTRZE
ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

 

 

 


 

 

BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia

Mechanik pojazdów samochodowych

Klasa I

  1. Mikołaj Jasiński 3,94

Klasa II

  1. Konrad Pasik 3,47

Klasa III

  1. Paweł Zagrodzki 4,09

 

Kucharz 

Klasa 1

  1. Zuzanna Osiak 4,39
  2. Jakub Wożniak 4,22
  3. Aurelia Gajos 4,18

Klasa II

  1. Martyna Ptasińska 4,08

Klasa III

  1. Julia Szczypek 4,45

 

Najlepsi uczniowie w rocznikach

  • Klasy I  - Zuzanna Osiak zawód kucharz
  • Klasy II – Martyna Ptasińska zawód kucharz
  • Klasy III – Julia Szczypek zawód kucharz

 

Najlepszy uczeń w zawodzie:

  • Kucharz Julia Szczypek kl. III
  • Mechanik pojazdów samochodowych
  • Paweł Zagrodzki kl. III

 

Najlepsza klasa 

  1. III kucharz
  2. II kucharz
  3. I kucharz 

 

Najlepszy uczeń w szkole

  1. Julia Szczypek kl. III kucharz
  2. Zuzanna Osiak I kucharz
  3. . Jakub Wożniak I kucharz

 

6 uczniów ma średnią 4 i więcej


 

 

TECHNIKUM NR 2

Najlepsi uczniowie

Klasy I

  1. Szymon Dadas 4,74 technik elektryk
  2. Bartosz Piłka 4,71 technik informatyk
  3. Anna Karpisz 4,55 technik żywienia i usług gastronomicznych
    Damian Poświata 4,55 technik budownictwa
  4. Damian Sabak 4,52 technik informatyk
  5. Piotr Barbarczyk 4,45 technik żywienia i usług gastronomicznych
  6. Michał Połosak 4,43 technik informatyk
  7. Patrycja Talarek 4,40 technik żywienia i usług gastronomicznych
  8. Krzysztof Wawer 4,37 technik elektryk
  9. Julia Głaszcz 4,30 technik żywienia i usług gastronomicznych
    Patrycja Talarek 4,30 technik budownictwa
  10. Marcin Zając 4,29 technik informatyk

(26 uczniów ze średnią 4 i więcej)

 

Klasy II

  1. Kamil Chmielak 4,81 technik informatyk
  2. Kamil Kania 4,69 technik informatyk
  3. Karolina Gajek 4,64 technik usług fryzjerskich
  4. Damian Bartak 4,50 technik informatyk
  5. Julia Domańska 4,47 technik żywienia i usług gastronomicznych
  6. Przemysław Polej 4,41 technik informatyk
  7. Natalia Parysek 4,40 technik żywienia i usług gastronomicznych
  8. Mateusz Szarek 4,38 technik informatyk
  9. Jakub Sikora 4,31 technik informatyk
  10. Kacper Poszytek 4,25 technik informatyk

( 28 uczniów ze średnią 4 i więcej, w tym 16 z klasy technik informatyk)

 

Klasy III

  1. Bartłomiej Konopacki 5,40 technik informatyk
  2. Maria Kalinowska 5,00 technik budownictwa
  3. Kamil Mikulski 5,00 technik elektryk
  4. Piotr Pyzerski 4,86 technik elektryk
  5. Ewa Głąbicka 4,62 technik budownictwa
  6. Piotr Koryś 4,60 technik informatyk
  7. Kinga Szwed 4,54 technik budownictwa
  8. Weronika Brzyzek 4,53 technik usług fryzjerskich
    Tomasz Janisiewicz 4,53 technik informatyk
  9. Kamil Kander 4,47 technik informatyk
  10. Kamil Skoczek 4,43 technik elektryk
  11. Mateusz Śliwecki 4,40 technik informatyk

(25 uczniów ze średnią 4 i więcej)

 

Klasy IV

  1. Kacper Witak 5,00 technik informatyk
  2. Mateusz Dziubak 4,64 technik elektryk
  3. Natalia Sowińska 4,42 technik usług fryzjerskich
  4. Agata Kowalczyk 4,38 technik żywienia i usług gastronomicznych
  5. Ewelina Wróbel 4,23 technik żywienia i usług gastronomicznych
  6. Piotr Walenda 4,18 technik elektryk
  7. Hubert Ciołek 4,18 technik pojazdów samochodowych
  8. Filip Pietrzak 4,09 technik informatyk
  9. Ewelina Wojtal 4,08 technik żywienia i usług gastronomicznych
  10. Damian Imasz 4,0 technik elektryk
    Piotr Włodarczyk 4,00 technik elektryk
    Kamil Jakubowski 4,00 technik informatyk
    Wiktoria Zboina 4,00 technik żywienia i usług gastronomicznych

(13 uczniów ze średnia 4 i więcej)

 

W zawodach:

  1. technik budownictwa – Maria Kalinowska (5,00), Ewa Głąbicka (4,62)kl. III, Damian Poświata (4,55) kl. I
  2. technik elektryk – Kamil Mikulski kl. III (5,00),Szymon Dadas kl. I (4,74) Mateusz Dziubak kl. IV (4,64)
  3. technik informatyk –Bartłomiej Konopacki kl. III (5,40), Kacper Witak kl. IV (5,00), Kamil Chmielak kl. II (4,81)
  4. technik pojazdów samochodowych – Hubert Ciołek kl. IV (4,18)Mateusz Staniak kl. II (4,14), Łukasz Prządka kl. I (4,09)
  5. technik usług fryzjerskich –Karolina Gajek kl. II (4,64) Weronika Brzyzek kl.III (4,53), Natalia Sowińska kl.IV (4,42),
  6. technik żywienia i usług gastronomicznych –Anna Karpisz kl. I (4,55), Julia Domańska kl. II (4,47), Piotr Barbarczyk kl. I (4,45)

 

Najlepsze klasy w rocznikach:

  1. klasy I  technik informatyk 3, 51
  2. klasy II technik informatyk 3,77
  3. klasy III technik usług fryzjerskich 3,43
  4. klasy IV technik usług fryzjerskich – 3,11

 

NAJLEPSZE KLASY w technikum:

  1. II technik informatyk  - 3,77
  2. II technik żywienia i usług gastronomicznych  - 3,52
  3. I technik informatyk        - 3,51
  4. I technik żywienia i usług gastronomicznych – 3,47
  5. III technik usług fryzjerskich    - 3,43
  6. III technik informatyk – 3,42
  7. III technik żywienia i usług gastronomicznych– 3,41
  8. I technik usług fryzjerskich – 3,32
  9. II technik elektryk – 3,20
  10. IV technik usług fryzjerskich – 3,11

 

Najlepsze klasy w zawodach:

  • technik budownictwa – klasa III
  • technik elektryk – klasa I
  • technik informatyk – klasa II
  • technik pojazdów samochodowych – klasa I
  • technik usług fryzjerskich – klasa III
  • technik żywienia i usług gastronomicznych – klasa II

 

NAJLEPSI UCZNIOWIE W TECHNIKUM

  1. Bartłomiej Konopacki, kl. III technik informatyk – 5,40
  2. Kamil Mikulski kl. III technik elektryk – 5,00
    Maria Kalinowska kl. III technik budownictwa – 5,00
    Kacper Witak kl. IV technik informatyk – 5,00
  3. Piotr Pyzerski kl. III technik elektryk – 4,86
  4. Kamil Chmielak kl. II technik informatyk – 4,81
  5. Szymon Dadas kl. I technik elektryk – 4,74
  6. Bartosz Piłka kl. I technik informatyk – 4,71
  7. Kamil Kania kl. II technik informatyk – 4,69
  8. Mateusz Dziubak kl. IV technik elektryk – 4,64
    Karolina Gajek kl. II technik usług fryzjerskich – 4,64
  9. Ewa Głąbicka kl. III technik budownictwa – 4,62
  10. Piotr Koryś kl. III technik informatyk – 4,60

 

92 UCZNIÓW TECHNIKUM ZE ŚREDNIĄ 4 I WIĘCEJ + 6 UCZNIÓW Z BRANŻOWEJ SZKOŁY I stopnia = 98 UCZNIÓW ZESPOŁU

 

Na apelu wyróżnieni zostali również uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w różnych konkursach i turniejach.


G r a t u l u j e m y !


Nagrody ufundowała Rada Rodziców

 

 



Poleć tego news'a
Podziel się z innymi:


Piątek, 23 Sierpnia 2019
imieniny: Róża, Apolinary, Filip


Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
3,817,644 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.