Z wizytą w TVP1 - Jaka to melodia?

W piątek 9 listopada 2018 roku, nasza klasa II TUF oraz klasy IV TUF, II TB, IV TI, II K i I TŻ wraz z opiekunami p. Katarzyną Szuwarą i p. Grzegorzem Rybakiem miała przyjemność wziąć udział w nagraniach znanego teleturnieju muzycznego ‘‘ Jaka to melodia?’’.

Dzięki wizycie na planie programu mogliśmy przyjrzeć się pracy osób przygotowujących każdy odcinek. Zobaczyliśmy ile potrzeba włożyć trudu, by nagrać jedną scenę programu.

Jak należy ustawić światło, rekwizyty i kamery, by nagranie wyszło jak najlepiej.

Dodatkowo poznaliśmy z bliska na czym polega praca fryzjera i wizażystek pracujących nad wizerunkiem prezenterów, tancerzy oraz osób występujących w każdym z odcinków programu. Przyjrzeliśmy się pracy takich gwiazd jak Natasza Urbańska wraz z mężem Januszem Józefowiczem, reżyserem programu, Tomasz Karolak z zespołem Pączki w Tłuszczu, Jacek Stachursky czy zespół Kombi. Mieliśmy również okazję robić zdjęcia z gwiazdami.

Zadowoleni po całym dniu pełnym wrażeń, póznym wieczorem wróciliśmy do domu. Z niecierpliwością będziemy wyszukiwać naszych twarzy w odcinkach ‘‘Jaka to melodia’’.

Karolina Trzpil II TUF
Aleksandra Kamińska II TUF