Jak zdać maturę z matematyki?

Spotkanie maturzystów z panem Dariuszem Kulmą
„Jak zdać maturę z matematyki?”

14 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas maturalnych z panem Dariuszem Kulmą - nauczycielem matematyki, który za osiągnięcia w swojej pracy był wielokrotnie nagradzany, m.in.: tytułem Nauczyciela Roku 2008, nagrodą Ministra Edukacji Narodowej II stopnia 2008, tytułem Najlepszy Nauczyciel Województwa Mazowieckiego 2005.

Pan Kulma poprowadził wykład motywacyjny zawierający porady jak się uczyć, jak powtarzać, jak się motywować, aby osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym. „Najtrudniej będzie zacząć. Ale pamiętaj – bez pierwszego kroku nie ma drugiego i kolejnych”. Radził również, aby przerobiony materiał odpowiednią ilość razy powtarzać, bo to jest klucz do tego, aby zdobyte umiejętności były utrzymane na odpowiednim poziomie.

Dziękujemy za spotkanie. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie postawią sobie cel „Jak zdać (dobrze) maturę z matematyki?” i przystąpią do jego realizacji. Życzymy im wytrwałości  i  powodzenia na maturze 2019!

Nauczyciele matematyki

Poniedziałek, 17 Grudnia 2018