Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS

Już po raz 11 w dniach 13 -14 listopada odbyły się Lubelskie Targi Energetyczne ENERGETICS. Jest to okazja spotkania specjalistów chętnie dzielących się wiedzą i doświadczeniem z zakresu energetyki. A skoro tak, to nie mogło tam zabraknąć elektryków z  klasy 2 TE. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w prezentacjach nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, jak również w konferencjach poświęconych tematom ważnym dla branży energetycznej. Z roku na rok zwiększa się liczba wystawców promujących nowoczesne technologie z wykorzystaniem układów fotowoltaicznych, jak również sprzęt i maszyny stosowane podczas prac energetycznych. Wracając, uczniowie dźwigali plecaki z informatorami, katalogami oraz otrzymanymi  gadżetami elektrycznymi, zaś nauczyciele nawiązali współpracę z firmami, zajmującymi się dystrybucją przyrządów pomiarowych oraz aparatów elektrycznych.

Poniedziałek, 17 Grudnia 2018
imieniny: Olimpia, Łukasz, Jolanta