Gala wręczenia nagród za udział w I Edycji Konkursu Opiekun Stypendysta roku 2017/2018

12 września 2018 roku w Siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród za udział w I Edycji Konkursu Opiekun Stypendysta roku 2017/2018.

Decyzją Komisji powołanej przez Zarząd Województwa Mazowieckiego  tytuł laureata konkursu Opiekun Stypendysty roku 2017/2018 w rejonie siedleckim w ramach projektu ,, Mazowsze-stypendia dla uczniów szkół zawodowych’’ realizowanego w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 został przyznany p. Justynie Chlipalskiej i p. Annie Liszewskiej. Panie sprawowały opiekę nad uczennicami: Natalią Teperek absolwentką  TUF i Katarzyną Kucharską absolwentką TŻiUG.

Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone przez Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika oraz Panią Elżbietę Lanc Członka Zarządu Województwa Mazowieckiego.

Wyróżnienie dla naszej szkoły mającej największą liczbę stypendystów  w regionie siedleckim  odebrał Wicedyrektor Adam Wyskwar.

Środa, 17 Października 2018
imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora