O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Podsumowanie roku szkolnego 2017/2018

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO
2017/2018

 

 

 

 

Uczniowie, którzy uzyskali świadectwa promocyjne z białoczerwonym paskiem:

  1. BARTŁOMIEJ KONOPACKI z klasy drugiej technik informatyk -  5,58
  2. MATEUSZ DZIUBAK  z klasy trzeciej technik elektryk– 5,53
  3. KACPER WITAK z klasy trzeciej technik informatyk – 5,47
  4. KAMIL MIKULSKI z klasy drugiej technik elektryk – 5,29
  5. EWA GŁĄBICKA z klasy drugiej technik budownictwa – 5,27
  6. MARIA KALINOWSKA z klasy drugiej technik budownictwa – 5,27
  7. PIOTR PYZERSKI z klasy drugiej technik elektryk – 5,24
  8. KAMIL CHMIELAK z klasy pierwszej technik informatyk – 5,10
  9. PIOTR WALENDA z klasy trzeciej technik elektryk – 5,07
  10. PAWEŁ ZAGRODZKI z klasy drugiej mechanik pojazdów samochodowych – 5,00
  11. DAMIAN IMASZ z klasy trzeciej technik elektryk – 4,93
  12. EWELINA WRÓBEL z klasy trzeciej technik żywienia i usług gastronomicznych – 4,89
  13. PIOTR KORYŚ z klasy drugiej technik informatyk – 4,89
  14. KAROLINA KOWALCZYK z klasy drugiej technik żywienia i usług gastronomicznych – 4,87
  15. WERONIKA BRZYZEK z klasy drugiej technik usług fryzjerskich – 4,86
  16. KAMIL KANIA z klasy pierwszej technik informatyk – 4,86
  17. MAGDALENA BIERNAT z klasy drugiej technik usług fryzjerskich – 4,85
  18. KINGA SZWED z klasy drugiej technik budownictwa – 4,80
  19. KAMIL KANDER z klasy drugiej technik informatyk – 4,79
  20. MATEUSZ ŚLIWECKI z klasy drugiej technik informatyk – 4,79
  21. MATEUSZ  STANIAK z klasy pierwszej technik pojazdów samochodowych – 4,77
  22. JULIA DOMAŃSKA z klasy pierwszej technik żywienia i usług gastronomicznych – 4,75
  23. DAMIAN PIĘTKA z klasy pierwszej technik elektryk – 4,75

 

Uczniowie, którzy ze wszystkich przedmiotów z czterech lat nauki uzyskali średnie ocen pozwalające im na otrzymanie świadectw ukończenia szkoły z biało-czerwonym paskiem. Są to:

  • Przemysław Dębek , technik informatyk - 5,06,
  • Nikodem Majewski , technik informatyk - 5,61,
  • Marcin Osiak , technik pojazdów samochodowych - 5,0,
  • Piotr Rodak , technik elektryk -  5,73 ,
  • Grzegorz Zając, technik pojazdów samochodowych - 5,0.

 

Jest również finalistka XLI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych z bloku gastronomia – Katarzyna Kucharska.

Serdecznie gratulujemy wyników, jesteśmy z Was bardzo dumni! 

 

Najlepsze klasy : Technikum

  1. I technik informatyk , średnia ocen – 3,77
  2.  IV technik informatyk , średnia ocen – 3,61
  3.  II technik informatyk, średnia ocen – 3,52

 

Branżowa Szkoła I stopnia

  1.  II kucharz i III kucharz, średnia ocen – 3,22
  2.  I kucharz, średnia ocen – 3,21
  3.  III mechanik pojazdów samochodowych, średnia ocen – 3,04

 

Najlepsza klasa pierwsza technikum - technik informatyk, średnia ocen – 3,77

Najlepsza klasa druga technikum  - technik informatyk, średnia ocen – 3,52

Najlepsza klasa trzecia technikum – technik informatyk i technik żywienia i usług gastronomicznych , średnia ocen 3,39

Najlepsza klasa czwarta technikum – technik informatyk, średnia ocen 3,61

Najlepsze klasy w zawodach:

  • technik budownictwa – klasa II (3,4)
  • technik elektryk – klasa I (3,44)
  • technik informatyk – klasa I (3,77)
  • technik pojazdów samochodowych – klasa IV (3,33)
  • technik usług fryzjerskich – klasa II (3,49)
  • technik żywienia i usług gastronomicznych – klasa II (3,43)

 

Najlepsi uczniowie w technikum:

Klasy pierwsze

  1. Kamil Chmielak TI – 5,10
  2. Kamil Kania TI – 4,86
  3. Damian Piętka TE – 4,75
    Julia Domańska TŻiUG – 4,75
  4. Maksymilian Wawer TŻiUG – 4,55
  5. Natalia Parysek TŻiUG – 4,50
  6. Bartosz Mikulski TI – 4,43
  7. Przemysław Polej TI – 4,43
  8. Damian Bartak TI – 4,38
  9. Dawid Wryk TE – 4,35
  10. Jakub Sikora TI – 4,24 
  11. Mikołaj Kurach TE – 4,20

(26 uczniów ze średnią 4 i więcej)

Klasy drugie

  1.  Bartłomiej Konopacki  TI – 5,58
  2. Kamil Mikulski TE – 5,29
  3. Ewa Głąbicka TB - 5,27
    Maria Kalinowska TB – 5,27
  4. Piotr Pyzerski TE – 5,24
  5. Piotr Koryś TI – 4,89
  6. Karolina Kowalczyk TŻiUG – 4,87
  7. Weronika Brzyzek TUF – 4,86
  8. Magdalena Biernat TUF – 4,85
  9. Kinga Szwed TB – 4,80
  10. Kamil Kander TI – 4,79
  11. Mateusz Śliwecki TI – 4,79

 (31 uczniów ze średnią ocen 4 i więcej)

Klasy trzecie

  1.  Mateusz Dziubak TE  - 5,53
  2. Kacper Witak TI        - 5,47
  3. Piotr Walenda TE      - 5,07
  4. Damian Imasz TE      - 4,93
  5. Ewelina Wróbel TŻiUG   -  4,89
  6. Kamila Chudek TŻiUG – 4,56
  7. Wiktoria Zboina TŻiUG – 4,50
  8. Agata Kowalczyk TŻiUG – 4,44
  9. Kamil Ulinowicz TI – 4,43
  10. Ewelina Wojtal TŻiUG – 4,28
  11. Paulina Zięcina TŻiUG – 4,28

(22 uczniów ze średnią ocen 4 i więcej)

Klasy czwarte

  1. Nikodem Majewski TI - 5,83
  2. Piotr Rodak TE            - 5,73
  3. Grzegorz Zając TPS      - 5,09
  4. Przemysław Dębek TI – 5,08
  5. Marcin Osiak TPS        - 4,82
  6. Szymon Sabat TI           - 4,75 
  7. Katarzyna Kucharska  TŻiUG - 4,62
  8. Rafał Dziubak TI – 4,60
  9. Cezary Pytlarczyk TE    - 4,45
  10. Kacper  Żukowski TI      - 4,42

(17 uczniów ze średnią ocen 4 i więcej)

 

Najlepsi uczniowie w Branżowej Szkole I stopnia:

Klasy pierwsze

  1.  Rafał Wróbel kucharz – 4,65
  2. Martyna Ptasińska kucharz – 4,59
  3. Karolina Osiak kucharz -4,12

Klasy drugie

  1. Paweł Zagrocki mechanik pojazdów samochodowych – 5,0
  2. Julia Szczypek, kucharz     - 4,46
  3. Karolina Kot kucharz – 4,50

Klasy trzecie

  1. Beata Jaworska, kucharz – 4,91
  2. Aleksandra Głowacka kucharz – 4,73
  3. Mateusz Domaszczyński mechanik pojazdów samochodowych – 4,50
  4. Patryk Pracz mechanik pojazdów samochodowych – 4,50

 


 

 

Tabelaryczne zestawienie osiągnięć w roku szkolnym 2017/2018


G R A T U L U J E M Y!!!


Poleć tego news'a
Podziel się z innymi:


Środa, 17 Października 2018
imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Program Mobilność edukacyjna Program Erasmus Plus

Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
3,327,069 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.