Czekoladowy autobus :-)

Czekoladowy autobus w ZSP nr 2 CKP

16 lutego 2018, po długim oczekiwaniu, do dzieci pracowników naszej szkoły przyjechał czekoladowy autobus. Na zajęcia zapisało się 45 uczestników.

Scenariusz zajęć był dostosowany do wieku dzieci: rozpoczęto od założenia każdemu z uczestników czapeczki oraz fartuszka, następnie przedstawiono historię czekolady. Tu nastąpiła degustacja - dzieci zajadały rozgrzaną czekoladę, a następnie próbowały jej 3 innych rodzajów. Później uczestnicy otrzymali foremki i przy pomocy czekolady wykonywali czekoladowe narzędzia. Kolejną zabawą było rysowanie czekoladą, którą dodatkowo przyozdabiano innymi rodzajami czekolady. Po zajęciach każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom mistrza czekolady oraz kartonik ze swoim czekoladowym wyrobem.

Najmłodsi dostali również paczki z przyborami i słodyczami. Dziękujemy Pani Dyrektor i wszystkim zaangażowanym w pomoc przy organizacji. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Więcej zdjęć jest dostępnych na płycie w sekretariacie.

Niedziela, 23 Września 2018
imieniny: Tekla, Bogusław