Studniówka 2018 – szampańska zabawa rozpoczęła odliczanie do matury

Zabawa studniówkowa tradycyjnie rozpoczęła okres stu dni dzielący uczniów klas czwartych technikum od egzaminu maturalnego. Nikt jednak na balu nie myślał o czekającym majowym egzaminie, wszyscy oddali się szampańskiej zabawie. Uczniowie naszej szkoły w tym roku bawili się 13 stycznia w sali bankietowej w Nowym Pilczynie przy muzyce zespołu Aneks.

Bal rozpoczęła p. dyrektor Ewa Flaga, a dziękując rodzicom, uczniom klas IV i wychowawcom klas maturalnych: E. Jóźwiak, A. Kowalczyk-Barej, J. Chlipalskiej, I. Górskiej,  A. Liszewskiej, A. Głaszczce za przygotowanie studniówki. Pani dyrektor życzyła młodzieży niezapomnianych wrażeń i cudownej zabawy.

Bal studniówkowy rozpoczęły przygotowane przez młodzież pod kierunkiem p. Marzeny Żak tradycyjne tańce:  polonez , walc , a w dalszej części także belgijka zatańczona przez dyrekcję, wychowawców  i nauczycieli. Świetnie przygotowane pod względem choreograficznym układy taneczne wzbudziły zachwyt u wszystkich oglądających. Oczywiście nie zabrakło „profesorskiego walca”,  po którym, wszystkie pary ruszyły na parkiet, by wesoło bawić się do białego rana.

Zabawa studniówkowa 2018 była niezwykle udana i na długo pozostanie w pamięci wszystkim uczestników.

Tekst Elżbieta Jóźwiak
Zdjęcia: Łukasz Korycki