O Szkole
Wydarzenia i Informacje
Bez kuchni ani rusz
Fryzjerstwo - Szkolenia
Fryzjerstwo na wesoło
Informacje o Przetargach
Koło krwiodawstwa
Praktyki zagraniczne
Świat Sportu
Szkolne Koło CARITAS
Szkolne koło PTTK
Technik Informatyk
Wiadomości z biblioteki
Z życia szkoły
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Podsumowanie I semestru 2017/2018

Podsumowanie I semestru 2017/2018

 

W dniu 8 lutego 2018 odbył się apel podsumowujący pracę Szkoły w pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018. Dyrektor Szkoły Ewa Flaga przedstawiła dane statyczne gratulując najlepszym klasom i uczniom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANALIZA WYNIKÓW NAUCZANIA W I SEMESTRZE ROKU SZK. 2017/2018


  • BRANŻOWA SZKOŁA I stopnia
  • Mechanik pojazdów samochodowych
  • Klasa I
    • Jakub Walesiak 3,53
  • Klasa II
    • Paweł Zagrodzki 4,07
  • Klasa III
    • Mateusz Domaszczyński 4,38
    • Szymon Głaszczka 4,13
    • Patryk Pracz 4,00
  •  Kucharz 
  • Klasa 1
    1. Martyna Ptasińska – 4,47
    2. Mikołaj Witak – 4,06
    3. Alan Ceglarski – 4,0
      Karolina Osiak – 4,0
  • Klasa II
  • Paulina Rowicka – 4,25
    1. Szymon Walicki - 4,17
    2. Karolina Kot – 4,00
      Julia Szczypek – 4,00
  • Klasa III
    1. Beata Jaworska 4,36
    2. Aleksandra Głowacka – 4,18
    3. Monika Kaczor – 4,00
  • Najlepsi uczniowie w rocznikach
  • Klasy I  - Martyna Ptasińska zawód kucharz
  • Klasy II – Paulina Rowicka zawód kucharz
  • Klasy III – Mateusz Domaszczyński zawód mechanik pojazdów samochodowych
  • Najlepszy uczeń w zawodzie :
  • Kucharz
    1. Martyna Ptasińska kl.I
    2. Beata Jaworska kl. III
    3. Paulina Rowicka kl. II
  • Mechanik pojazdów samochodowych
    1. Mateusz Domaszczyński kl. III
    2. Szymon Głaszczka kl. III
    3. Paweł Zagrodzki kl. II
  • Najlepsza klasa 
    1. II kucharz
    2. I kucharz
    3. III kucharz
  • Najlepszy uczeń w szkole
  1. Martyna Ptasińka kl. I kucharz
  2. Mateusz Domaszczyński III mechanik pojazdów samochodowych
  3. Beata Jaworska III kucharz
  • 15 uczniów ma średnią 4 i więcej

 

  • TECHNIKUM NR 2
  • Najlepsze klasy w rocznikach
    1. klasy I  technik informatyk 3,72
    2. klasy II technik informatyk 3,35
    3. klasy III technik żywienia i usług gastronomicznych 3,12
    4. klasy IV technik informatyk – 3,27
  • NAJLEPSZE KLASY
    1. I technik informatyk  - 3,72
    2. II technik informatyk  - 3,35
    3. I technik elektryk        - 3,31
    4. II technik usług fryzjerskich – 3,30
    5. IV technik informatyk    - 3,27
      II technik żywienia i usług gastronomicznych – 3,27
    6. IV technik żywienia i usług gastronomicznych – 3,22
    7. II technik elektryk– 3,16
    8. III technik żywienia i usług gastronomicznych – 3,12
      III technik informatyk – 3,12
  • Najlepsze klasy w zawodach
    • technik budownictwa – klasa II
    • technik elektryk – klasa I
    • technik informatyk – klasa I
    • technik pojazdów samochodowych – klasa IV
    • technik usług fryzjerskich – klasa II
    • technik żywienia i usług gastronomicznych – klasa II
  • Najlepsi uczniowie
    • Klasy I 
      1. Kamil Chmielak 4,82 technik informatyk
      2. Kamil Kania 4,59 technik informatyk
      3. Damian Bartak 4,45 technik informatyk
      4. Damian Piętka 4,42 technik elektryk
      5. Bartosz Mikulski 4,32 technik informatyk
        Mateusz Staniak 4,32 technik pojazdów samochodowych
      6. Przemysław Polej 4,31 technik informatyk
      7. Julia Domańska 4,30 technik żywienia i usług gastronomicznych
      8. Dominik Myka 4,27 technik informatyk
      9. Jakub Sikora 4,23 technik informatyk
      10. Mikołaj Kurach 4,21 technik elektryk
  • 22 uczniów ze średnią 4 i więcej, w tym 14 z klasy technik informatyk
  • Klasy II
    1. Maria Kalinowska 5,14 technik budownictwa
    2. Ewa Głąbicka 5,07 technik budownictwa
    3. Bartłomiej Konopacki 4,89 technik informatyk
    4. Kamil Mikulski 4,88 technik elektryk
    5. Weronika Brzyzek 4,64 technik usług fryzjerskich
    6. Piotr Koryś 4,58 technik informatyk
    7. Piotr Pyzerski 4,56 technik elektryk
    8. Kinga Szwed 4,50 technik budownictwa
    9. Szymon Kozicki 4,38 technik elektryk
    10. Mateusz Śliwecki 4,37 technik informatyk
  • 22 uczniów ze średnią 4 i więcej
  • Klasy III
  1. Kacper Witak 4,80 technik informatyk
  2. Mateusz Dziubak 4,64 technik elektryk
  3. Ewelina Wróbel 4,47 technik żywienia i usług gastronomicznych
  4. Ewelina Wojtal 4,29 technik żywienia i usług gastronomicznych
    Damian Imasz 4,29 technik elektryk
  5. Piotr Walenda 4,21 technik elektryk
  6. Hubert Ciołek 4,17 technik pojazdów samochodowych
  7. Agata Kowalczyk 4,12 technik żywienia i usług gastronomicznych
    Paulina Zięcina 4,12 technik żywienia i usług gastronomicznych
  8. Rafał Komar 4,0 technik pojazdów samochodowych
    Aleksandra Kowalska 4,0 technik usług fryzjerskich
  9. Natalia Sowińska 4,0 technik usług fryzjerskich
  • 12 uczniów ze średnia 4 i więcej
  • Klasy IV
  1. Piotr Rodak 5,36 technik elektryk
  2. Nikodem Majewski 5,25 technik informatyk
  3. Przemysław Dębek 4,58 technik informatyk
  4. Grzegorz Zając 4,55 technik pojazdów samochodowych
  5. Katarzyna Kucharska 4,38 technik żywienia i usług gastronomicznych
  6. Marcin Osiak 4,36 technik pojazdów samochodowych
  7. Szymon Sabat 4,25 technik informatyk
  8. Monika Ściślak 4,08 technik żywienia i usług gastronomicznych
  9. Kacper Żukowski 4,00 technik informatyk
    Bartłomiej Kubik 4,00 technik pojazdów samochodowych
  • 10 uczniów ze średnią 4 i więcej
  • W zawodach:
  • technik budownictwa
    1. Maria Kalinowska (5,14)
    2. Ewa Głąbicka (5,07)
    3. Kinga Szwed (4,50) kl. II
  • technik elektryk
    1. Piotr Rodak, kl.IV (5,36)
    2. Kamil Mikulski kl. II (4,88)
    3. Mateusz Dziubak kl. III (4,64)
  • technik informatyk
    1. Nikodem Majewski, kl. IV (5,25)
    2. Bartłomiej Konopacki kl. II (4,89)
    3. Kacper Witak kl. III (4,80)
  • technik pojazdów samochodowych
    1. Grzegorz Zając, klasa IV (4,55)
    2. Marcin Osiak kl. IV (4,36)
    3. Mateusz Staniak kl. I (4,32)
  • technik usług fryzjerskich
    1. Weronika Brzyzek kl.II (4,64)
    2. Magdalena Biernat kl. II (4,23)
    3. Karolina Gajek kl. I (4,16)
  • technik żywienia i usług gastronomicznych
    1. Ewelina Wróbel kl. III (4,47)
    2. Katarzyna Kucharska kl. Iv (4,38)
    3. Karolina Kowalczyk kl. II (4,33)
  • NAJLEPSI UCZNIOWIE W TECHNIKUM
  1. Piotr Rodak, kl. IV technik elektryk – 5,36
  2. Nikodem Majewski kl. IV technik informatyk – 5,25
  3. Maria Kalinowska kl. II technik budownictwa – 5,14
  4. Ewa Głąbicka kl. II technik budownictwa – 5,07
  5. Bartłomiej Konopacki kl. II technik informatyk – 4,89
  6. Kamil Mikulski kl. II technik elektryk – 4,88
  7. Kamil Chmielak kl. I technik informatyk – 4,82
  8. Kacper Witak kl. III technik informatyk – 4,80
  9. Weronika Brzyzek kl. II technik usług fryzjerskich – 4,64
    Mateusz Dziubak kl. III technik elektryk – 4,64
  10. Kamil Kania kl. I technik informatyk – 4,59

 

56 UCZNIÓW TECHNIKUM ZE ŚREDNIĄ 4 I WIĘCEJ + 15 UCZNIÓW Z BRANŻOWEJ SZKOŁY I stopnia = 71 UCZNIÓW ZESPOŁU

 

 

Na apelu wyróżnieni zostali uczniowie, którzy reprezentowali szkołę w różnych konkursach i turniejach.

 

G r a t u l u j e m y !

Nagrody ufundowała Rada Rodziców.

 



Poleć tego news'a
Podziel się z innymi:


Środa, 17 Października 2018
imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora

Program Mobilność edukacyjna Program Erasmus Plus

Poprzednia galeria
2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008
Tablica ogłoszeń
Ostatnio
3,327,109 unikalne wizyty

od 2007, M.Juszczak, A.Wyskwar
Si-fusion. Vse pravice pridržane. Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.