Wizyta w Drożdżówce

Po raz siódmy już uczniowie z Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP oraz Szkolnego Koła Caritas nr 81 wraz z opiekunami p. Urszulą Maligłówką oraz  p. Izabelą Odziemczyk-Dadas odwiedzili podopiecznych Domu Seniora „Kaśmin” w Drożdżówce.

Przygotowali dla nich program artystyczny „Niech narodzi się w nas…” , kartki ze świątecznymi życzeniami, a także wykonane przez uczniów ozdoby  techniką origami. Mamy naszych uczniów upiekły dla pensjonariuszy przepyszne ciasta.

Jak co roku z wielkim wzruszeniem podzieliliśmy się z podopiecznymi „Kaśminu” opłatkiem, wspólnie śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Nikt z nas nie wyobraża już sobie, aby przed świętami nie odwiedzić seniorów w Drożdżówce. Uczniowie  zapewnili, że na pewno tam wrócą; tym bardziej, że maja tam już swoje ulubione babcie i dziadków, na spotkanie z którymi bardzo czekają.

Wtorek, 14 Sierpnia 2018
imieniny: Alfred, Maksymilian, Euzebiusz