Dietetyka i odchudzanie

W dniach 4-5 grudnia 21017 r. roku nauczyciele naszej szkoły Pani Anna Liszewska i Renata Głowala uczestniczyły w kursie I stopnia : ”Dietetyka i odchudzanie„ zorganizowanym przez Krajowe Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie. Szkolenie to odbywało się na Akademii Medycznej w Warszawie. W ramach współpracy z firmą Brueggen nasze nauczycielki przygotowały wystawę produktów i pakiety edukacyjne z wyrobami tej firmy co  uatrakcyjniło spotkanie  o tematyce prozdrowotnej i zostało wysoko ocenione przez uczestników kursu.

Środa, 17 Października 2018
imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora